rasi

୩୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ଏବଂ ଖୋଲା ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବା କିମ୍ବା କଲ୍ ନକରି ସମସ୍ୟା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଆରାମ ପାଇବା ପରେ ଶାନ୍ତି ରାସ୍ତାରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର କିମ୍ବା ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ତଥାପି, ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ଆଣିପାରେ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ଅତୀତ ଛାଡି ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି କରିବା | ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଶୁଭ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି କିଛି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ପ୍ରାଚୀନ କିମ୍ବା କିଛି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଟିକିଏ ଦୁଃଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନିଅନ୍ତି | ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ସେଦିନ ଭଲ ନୁହେଁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି |

ସିଂହ: ଆଜି ହେଉଛି ସଫଳତାର ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ସଫଳତା ସ୍ଥିର ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଯାନ୍ତ୍ରିକତାକୁ ଅଧିକ ଭାରରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ | ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ | ଆଜି ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ବଜାୟ ରଖିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆଜି, ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ଆସିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ନିକଟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରତାରଣାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଚାର୍ଜକୁ ଅଧିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ କାରଣ ତୁମର କ୍ରୋଧ ତୁମେ କରୁଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ | ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ଆଶା ନାହିଁ | ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଏହି ସବୁ ବ୍ୟାଟ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରି ଯଥାସମ୍ଭବ ଅଗ୍ରଗତି କଲ | ଆଜି ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ସାକ୍ଷାତ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କାମରୁ କିଛି ସମୟ ଛୁଟି ନିଅ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଈଶ୍ଵରଙ୍କ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରିୟ କଲେଜ କିମ୍ବା ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଭଲ କ୍ଳବ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ନିକଟତର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ଉପାୟରେ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ କର, ତେବେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *