17

ରାନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ହଟ୍ ସିନ୍ ହେଲା ଭାଇରାଲ |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଯୁଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ସହିତ ଚଳଚିତ୍ରର ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଦିନକୁ ଦିନ ଚଳଚିତ୍ର ଉନ୍ନତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଆଜିର ଏ ଦୁନିଆରେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚିତ୍ରକୁ ସାରା ବିଶ୍ଵ ଦେଖୁଛି , ଭାରତୀୟ ଚଳଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବେ ଉନ୍ନତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି କାରଣ ଏହାର ପ୍ରଶଂସକ ସାରା ଭାରତରେ ଅଧିକ ଦେଖିଵାକୁ ମିଳୁଛି , ତେବେ ଆଜି ଆମେ କଥା ହେବା ହୋଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଲେଲା ଯିଏକି ରାନୀ ପଣ୍ଡା , ତାଙ୍କୁ ଓଡ଼ିଶାର ସୋନି ଲିଓନି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ,

ସେ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗାଁ ର ନା ଗଲୁଆପୁର , ହଉ ହଉ ହେଇଗଲା ରେ , ଏପରି କି ସେ ଅନେକ ଗୀତରେ ଡୟାନ୍ସ କରୁଥିଵାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି , ଅନେକ ଯାତ୍ରା ଆଦି ମଞ୍ଚରେ ନିଜର ଜଲଵା ଦେଖାଇଛନ୍ତି , ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନିଜର ହୋଟ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖାଇ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ମନକୁ ଜିତିଛନ୍ତି , ସେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କର ଲାଇଭ ଯାତ୍ରା ରଙ୍ଗ ମହଲ ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ , ତେବେ ସେ ଓଡ଼ିଆ ବିହାରି ଏପରି ଅନେକ ଗୀତରେ ଆଲବମ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ,

rani

ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଞ୍ଚରେ ନାଚିଵାର ଦରମା ୧ରୁ ୩ ଲକ୍ଷ ଭିତରେ ନେଇଥାନ୍ତି , ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କର କିଛି ଏପରି ସିନ୍ ଦେଖାଇଵୁ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଝରଣା ମଝିରେ କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ ଦେହ ଦେଖାଇ ଗାଧଉଛନ୍ତି , ଝରଣା ମଝିରେ ଏକ ଧଳା ସାଢି ପିନ୍ଧି ପୁରା ହୋଟ ଦେଖାଇ ହୋଇ ଗାଧୋଇଛନ୍ତି , ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି , ଏବଂ ଦ୍ଵିତୀୟ ସେ ଗାଡ଼ି ରେ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ

ଏକ ଫୋଟ କ୍ଳିପ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି , ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଏକ ଫୋଟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମେକପ ନେଉଛନ୍ତି , ଏହିପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଆଁ ପରି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ତେବେ ରାନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ହଟ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ କରି ରଖିଦେଇଛି ତେବେ ଆପଣ କ’ଣ କମେଣ୍ଟ କରିବେ ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *