rasi

୩୦ ଜାନୁୟାରୀ ରବିବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ସପ୍ତାହର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନୁମାନରେ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ରହିବ | ମୋଟ ଉପରେ, ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯତ୍ନର ସହ ନିଆଯାଏ ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ତୁମର ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ | ନଷ୍ଟ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ତୁମର ସାନ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଥାଇପାରେ | ତେଣୁ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଅପଚୟ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିବେଶ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉନ୍ନତି କରିବ | ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ବାତିଲ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଛାତ୍ର, ତୁମର ସହପାଠୀମାନେ ତୁମ ଅଧ୍ୟୟନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଘର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ତୁମ ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ଯେଉଁମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣି ପାରିବେ | ତୁମ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଉପଯୁକ୍ତ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନାମରେ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଶା ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଭବିଷ୍ୟତରେ ତିକ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ କିମ୍ବା ସେମାନେ ସମାଜରେ ପୁରସ୍କାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ କିନ୍ତୁ କିଛି ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଗାଡି ଚଲାଇବା, ଚାଲିବା ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ କାମ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଶୁଭ ନୁହେଁ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଗତି କରନ୍ତୁ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଥାଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ନିରାଶାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ଟିକିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏକ ନୂତନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଜମା ହୋଇଥିବା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ | କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନାକାରୀ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଦିନ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କର ନାହିଁ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଶିକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କୌଣସି ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବେ | କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଖେଳରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ କିମ୍ବା ପଦକ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଶିକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କୌଣସି ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବେ | କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଖେଳରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ କିମ୍ବା ପଦକ ପାଇବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାପ ଏବଂ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କିମ୍ବା ପାରିବାରିକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବେ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ତୁମ ମା ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଶୁଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ତୁମେ ଥକ୍କା ଏବଂ ଅଳସୁଆର ଶିକାର ହେବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ | ଆପଣ କେବଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଟଙ୍କା ପାଇବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସାହସର ସହିତ କିଛି ଅସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିବେ | କେତେକ ମଧ୍ୟ ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହେତୁ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *