rasi

୩୧ ଜାନୁୟାରୀ ସୋମବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି – ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଭାବନା ଆସିବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆସିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଧର୍ମ କିମ୍ବା ସମାଜ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିବ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିବେ | ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ପରିବାରରେ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ଏବଂ ଏକତା ରହିବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଵୃଷବ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କଳା ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ ଏବଂ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଳି ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣ କ୍ରୋଧରେ କାହାକୁ କିଛି କହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଚାପ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା କ୍ରୋଧ ସହିତ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ବରଂ ଏହାର ସମାଧାନ କରିବା ଅଧିକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ | ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ପଦ୍ଧତିଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି – ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଶୀଘ୍ର ଆସିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ସମାନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଦିଆଯାଇଥିବା ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇପାରେ | କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଖୋଲା ମନ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆରମ୍ଭରୁ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଶୀଘ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନା ପ୍ରକୃତରେ କାହା ପାଇଁ କାମ କରିପାରିବ | ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ସାଥୀକୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି – ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ପତି-ପତ୍ନୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀ ସହିତ ତୁମର ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କମ୍ପାନୀର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କଲେ ବହୁତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି – ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ପିଲାମାନେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ନେଇ, ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବାର ଅଧିକାର ପାଇପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଦେୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କିଛି ସର୍ତ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବହୁ ପରିମାଣରେ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି – ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସଫଳତା ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଘାତ କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ହାରାହାରି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ଆଗରେ ଅଛି | ସହଭାଗୀମାନେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ଯିବ | ତୁମର ଉପନ୍ୟାସ ଧାରଣା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହିତ ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଦୂରରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେବେ | ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି, ଧନ ଏବଂ ବୀରତ୍ୱରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ରହସ୍ୟମୟ ଏବଂ ଗୁପ୍ତ ଶୃଙ୍ଖଳା ଜାଣିବାକୁ ଏକ ଉତ୍ସାହ ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଯଦିଓ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରୁ କିଛି ନୂତନ ଶିକ୍ଷା କରି, ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଗତି କରିବେ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଉଦ୍ୟମରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ସଠିକ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ମଧ୍ୟ ଗତି କରିବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି – ଆଜି ତୁମେ ଯୁଦ୍ଧ ଏବଂ ଯୁଦ୍ଧଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ନିରାପଦରେ ରହିବେ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ସମୟ ସରିଯାଉଛି | ପିଲାମାନେ ନିଜ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ | କିଛି ଅଜାଣତରେ ଭୟ ହେତୁ, ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *