rasi

୧ ଫେବୃଆରୀ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | ଖରାପ ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଏହି ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଅ | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟରେ, ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ସର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ନ୍ୟସ୍ତ ଆଗ୍ରହ ହେତୁ ଆପଣ କାହାକୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ନିରାଶାଜନକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆସିପାରେ | ବିବାଦର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ଧାରଣାକୁ ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି | ଚିନ୍ତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, କୌଣସି ନୂତନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରଥମେ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାମ ଅଭାବରୁ ଚାପ ପଡ଼ିବ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ ଏବଂ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ କଠୋରତା ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଫଳ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ସମସ୍ୟାରେ ଫସି ରହିପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଏହିପରି ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଅନେକ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରିବେ | ସାଥୀ ହେତୁ ସେମାନେ ସମାଜ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଘରେ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଦୂର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଆହୁରି ବଢିପାରେ | ତୁମର ଶବ୍ଦ, କ୍ରୋଧ ଏବଂ ପାଟିରୁ ବାହାରୁଥିବା ଶବ୍ଦକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ | ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଭାବରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ସମ୍ମାନ ସମାଜରେ ରହିବ | ମହିଳାମାନେ ପରିବାର ପ୍ରତି ଉଦାସୀନ ରହିପାରନ୍ତି | ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହେତୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ମୁକାବିଲା କରନ୍ତୁ | କାରବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାର୍ଜ ହୋଇପାରେ | ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏକ ନୂତନ ଦିଗରେ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଫାଶୀ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଖରାପ ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନ, କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଲଗା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗ୍ରହୀ କରେ | ବଡ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ | ଉପକୃତ ହେବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସତେଜତା ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏହି ଦିନଗୁଡିକରେ, ତାରାମାନଙ୍କର ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉପରେ ଦେଖାଯିବ | ଉଭୟ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ସଫଳତା ତୁମକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ, ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିବାକୁ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କର ନାହିଁ | ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେଉଛି | ଦୂର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବ | ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କେହି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବିଚଳିତ ନ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସାଥୀ ସହିତ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଭିନ୍ନ ସଂସ୍କୃତି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଦେଶର ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ହାସଲ କରିବେ | ବୟସ୍କମାନଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆୟ କମ୍ ହେବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ସାହସ ଏବଂ ବୀରତ୍ୱ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ପରି ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନୋଭାବ ସାଧାରଣ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ଅଭିଜ୍ଞ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ସାଧାରଣ ବିବାହିତ ଜୀବନଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଦେଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଋଣ ନିଅ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଆଜି ଏକ ରୋଗ ହେତୁ, ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ। କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେତୁ, ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଭଲ ପାଇବା ଏବଂ ପାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାଧୀନତା ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଅଛି, ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହ | କେବଳ ଏକ ସାଙ୍କେତିକ ବଳିଦାନ ପରିବାରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଫେରାଇ ଆଣିପାରେ | ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାର ସ୍ଥିରତା ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ଏହା ମନୋରଞ୍ଜନ, ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ, ଅଳଙ୍କାରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ କର ନାହିଁ | ଆପଣ ଆରାମ କରିବାକୁ ସମୟ ପାଇବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେଉଛି | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ। ଆଜି ତୁମର କାମରେ ବିଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷର ପ୍ରୟାସ ବିଫଳ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସହଜରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବ | ଯଦି ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନୋଭାବ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ କଠୋର ହେବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଉପରେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଦିନସାରା ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ତୁମର ଅଭିଳାଷକୁ ବୁଝିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଏହା ହେଉଛି ସମୟ | ସଫଳତା ତୁମକୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଆଜି ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ହଜିଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍ ଖୋଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ନେଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ଜଣେ ମଧ୍ୟ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରକୃତିର କଠୋରତା ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ କଥାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅର୍ଥନ, ତିକ, ସାମାଜିକ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ଼ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ରୋଜଗାର କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଫଳ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଏହା ହଠାତ୍ ହୋଇନଥାଏ | ଆଜି, ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *