rasi

୧ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହାସଲ ହେବ। ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କର | ତୁମର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଆଜି କାମ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରର ସୁଖ ରହିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ପ୍ରକୃତିରେ ଗରମ ହେବ | ରୁଟିନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିସ୍ଥିତି ଅନେକ ଉପାୟରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ମନରେ ସାନ୍ତ୍ୱନା ନୁହେଁ ଯେ ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ବିଭ୍ରାଟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରେମ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଆଜି ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ହେଇପାରେ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କମ୍ କହିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସଫଳତା ତୁମକୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭାବନା ବିଷୟରେ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଗମ୍ଭୀର ହୁଅନ୍ତି, ଏହା ଜାରି ରଖିବା ଆଉ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ | ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆମେ ଆମର ଅଭାବକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବୁ | ତୁମେ ତୁମର ସଫଳତାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ରହସ୍ୟମୟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ଏବଂ ଏସୋଟେରିକ୍ ଶୃଙ୍ଖଳା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ବହୁତ ବଡ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆକଳନ କରିବାରେ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅବାଞ୍ଛିତ ସମ୍ପର୍କ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଗୃହ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ସମନ୍ୱୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁଖୀ ହେବ | ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କଲେ ଘରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସାମର୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଭୁଲ ହେବ ଏବଂ ଯଦି କୌଣସିଭୁଲ ଥାଏ ତେବେ ମନରେ ନର୍ଭସ ହେବା ସ୍ୱାଭାବିକ, ତେଣୁ ଟିକିଏ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଉପକୃତ ହେବେ | ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହେବ | କୋଠା ବଦଳାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଂସାରିକ ଆକର୍ଷଣ ମାୟା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ସହିତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ଦେଖାଯିବ | କର୍ମ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମେ କେବଳ ତୁମର ଟଙ୍କା ସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝିଲେ ତୁମେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ, ଯଦିଓ ତୁମେ ତୁମର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସଠିକ୍ ଆକଳନ କରୁନାହଁ, ଅନେକ ଥର ଭୁଲ୍ ଅଛି, ତୁମେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, ଆମେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା | ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ କ୍ଷେତ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ଦେଇପାରେ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ତୁମକୁ ପ୍ରେମର ଭାବନା ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଆଜି ତୁମର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନି ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ତାହା ନକରିବାକୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ କେବଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି, ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ହଠାତ୍ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ, ତୁମର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରି ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଏକ ମନୋରମ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଏକ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ଅପମାନିତ ନହେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡିକ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରିବ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ଜାରି ରଖ, ତେବେ ଦୂରତା ବଢିବ, ଯାହା ବି ହେଉ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବା ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଶାରୀରିକ ଉପାୟ ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବଢିପାରେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କାରଣରୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କମିଯାଏ ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଜୀବନର ଅନେକ ଜିନିଷ ଉପରେ ଆସିଥାଏ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ବ ବଢିପାରେ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଶାନ୍ତ କରିପାରେ | ତୁମର କାମ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନିରାଶା ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଭଲ କାମ କରିବାର ସମୟ ଆସିପାରେ | ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାରକୁ କିଛି ସମୟ ଦିଅ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାବଧାନ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଧାରଣା ପାଇନାହାଁନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *