କାରରେ ସେଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ସହ ପାଲକ ତିୱାରୀ ଏମିତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ, ଦେହରେ କିଛି ବି…

NEWS

ବଲିଉଡର ନବାବ ସେଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସାନ ନବାବ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ କମ୍ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆଫେୟାର ଏବଂ ବ୍ରେକଅପ୍ ସାଧାରଣ କଥା | ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ସେମାନେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ନଜର ଆସିବେ | ଭଲରେ ଏହା ପରେ କିଛି ହେଉ | ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକାଠି | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଆଜିକାଲି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି |

ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନରେ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ପାଲକ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଗଣମାଧ୍ୟମର କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଦୁହେଁ ମୁହଁ ଲୁଚାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ଇବ୍ରାହିମ ଏବଂ ପାଲକ କାରରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ପାଲକ ତିୱାରୀ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଚାହିଁ ପାଟିରେ ଆଚ୍ଛାଦନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରୁ ଆଖି ଚୋରି କରିଛନ୍ତି।

19
ଏହି ସମୟରେ, ପାଲକ ତିୱାରୀ ଚିରି ଜିନ୍ସ ସହିତ ଏକ ସରଳ ଟପ୍ ନେଇ ଯାଉଥିଲେ | ତେଣୁ ସେଠାରେ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ଏକ ବ୍ରାଉନ ଜ୍ୟାକେଟରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମସ୍ତେ କଳ୍ପନା କରୁଛନ୍ତି ଯେ

ଏହି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି କି? କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପାଲକ ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ଘଟୁଛି ଜାଣିବାକୁ ହତାଶ |
ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ପାଲକ ତିୱାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ପାଲକ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ବିଜଲି ଗୀତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ସାରା ଦେଶରେ ସ୍ପ୍ଲାସ୍ କରିଥିଲା ​​| ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସାହାବ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରକି ଏବଂ ରାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *