rasi

୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସହିତ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରକାର ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଫିଟ୍ ରହିବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଷ୍ଟ ଉପାର୍ଜିତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରଗତିର ସମସ୍ତ ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବା କରି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | କେତେକ ଆବଶ୍ୟକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପରିବାରରେ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପୁରୁଣା ଭୁଲରୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ନିଅ ଏବଂ ଋଣ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | କିଛି ଲୋକ ତୁମଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବେ | ବିନିଯୋଗ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ଜୀବନର ନିୟମ | ସମୟ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନରେ ନୂତନ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବ | ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଏହାର ଶିଖରରେ ରହିବ ଏବଂ ତୁମେ ଏକ ବଡ଼ କାମ କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣଙ୍କର ଟେନସନ ବଢିପାରେ| ମନକୁ ଆସୁଥିବା କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ | ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ସହିତ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଚିହ୍ନିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆଜି ତୁମର ରହସ୍ୟ ଖୋଲ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ସଂଗଠିତ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେଉଛି | ପରିବାରରେ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିବ | ତୁମର ଭିନ୍ନ ଅନୁଭୂତି ରହିବ | ଆଜି, ତୁମେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ତିକ୍ତତା ଅନୁଭବ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶିର ନିରାଶା ଏବଂ ନିରାଶାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସଂପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ହୋଇପାରେ | ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ଏବଂ ଏକତା ଦେଖାଯିବ | ଘରୋଇ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ ଜୁନିଅରମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଦିଗକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଚାକିରି ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ସେଠାରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଯେତିକି ଆଶା କରିବେ ତାହା ନୁହେଁ, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ଆସିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ତୁମେ ସବୁକିଛି ନିଜ ସହିତ ଖାପ ଖାଇବ | ଆଜି ସେୟାର ବଜାରରେ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ | ବାସ୍ତୁ ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉତ୍ତମ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରସ୍ପର ସମନ୍ୱୟ ଦ୍ୱାରା ପରସ୍ପରଠାରୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ତୁମେ ତୁରନ୍ତ କୌଣସି କାମରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ, ଧୀରେ ଧୀରେ ତୁମେ ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇ ପାରିବ | ଅଫିସରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ଆପଣଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ପଡିପାରେ | ଏହି ପରିମାଣର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ମଧୁର ହେବ, ବିବାହିତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ସେମାନେ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବରୁ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଶୁଣାଯାଉଥିବା ବିଷୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଛୋଟ ଜିନିଷ ଏକ ବଡ଼ ରୂପ ନେଇ ନଥାଏ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଅଧିକତା କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ତେଣୁ, ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ବପରି ରହିବ | ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତି କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହେତୁ, ଆପଣ କିଛି କାମରେ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତି ବା ବିତର୍କ କର ନାହିଁ | ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ ଦୃଢ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟର କଥାକୁ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ କହିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ଟଙ୍କା କାରବାର ସମାପ୍ତ ହେବ | ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କର, ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ମନରେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ବେଳେ ସବୁକିଛି ତୁମ ସହିତ ଘଟିବ | ଚିନ୍ତାରେ କ any ଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ସବୁକିଛି ଭାବିବା ଏବଂ ବଢିବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ଲାଭର ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଦ୍ର ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବେ

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଗାଡିଟିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ଚଲାନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ, ଯାହାଫଳରେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଜଟିଳ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *