m1

ଏହି ସବୁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବା ହୋଇଥାଏ ବହୁତ ଅଶୁଭ, ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଅତି ଖରାପ ସମୟ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସ୍ବପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସହିତ କିପରି ଜଡିତ ତାହା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି। ହଁ, ଜୀବନରେ ଘଟୁଥିବା ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ଘଟଣା ସ୍ୱପ୍ନ ସହିତ ଏକ ଗଭୀର ସଂଯୋଗ ଅଛି।

ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଯାହା ଦେଖନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୂଚିତ କରେ । ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଯାହା ଦେଖନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ଏହା ନିର୍ଭର କରେ । ଆଜି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅପ୍ରୀତିକର। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

୧) ଜଣେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଦେଖିବା :
ସ୍ବପ୍ନଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଜଣେ ଅତିଥି ଆସୁଥିବାର ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ସ୍ୱପ୍ନର ଶାସ୍ତ୍ର କହେ ଯେ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

dreem

୨) କଳା ସାପକୁ ଦେଖିବା :
ସ୍ୱପ୍ନଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସେ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ କଳା ସାପକୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଭବିଷ୍ୟତରେ ତାଙ୍କୁ ଭୟଙ୍କର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ । ଯଦି ଆପଣ ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍।

୩) ନିଜକୁ ପର୍ବତରୁ ଖସିଯିବାର ଦେଖିବା :
ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ପର୍ବତରୁ କିମ୍ବା ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରୁ ଖସିଯିବାର ଦେଖ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ନୁହେଁ। ସ୍ୱପ୍ନଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଆପଣ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ହରାଇ ପାରନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍।

୪)ଭଙ୍ଗା ଦର୍ପଣ ;
ସ୍ବପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଭଙ୍ଗା ଦର୍ପଣ ଦେଖିବା ଅଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ । ଏହିପରି ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏକ ପ୍ରକାର ବାଧା ଆସିବ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ତୁରନ୍ତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବା ଉଚିତ୍। ନିୟମିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ଆପଣ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାମ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍।

dream

୫) ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖ :
ଯଦି ଏକ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆମେ ଜଣେ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖୁ, ଯିଏ ଆମକୁ ଡାକନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ନହେବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ଉଚିତ୍।

ପଚା ଫଳ ଦେଖିବା;
ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ପଚା ଫଳ ଦେଖିବା କିମ୍ବା ଏକ ଫଳ କ୍ଷୟ ହେବା ଏକ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ । କୁହାଯାଏ ଯେ ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ସ୍ୱପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ହଳଦିଆ ଫୁଲ କିମ୍ବା କମଳ ଫୁଲ ଦେବା ଉଚିତ୍। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଲେଖାଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ ଏଭଳି ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ତଳେ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *