rasi

୮ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ତୁମର ପୋଷାକ ପିଠିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ସେଠାରେ ଆଦର୍ଶଗତ ଦୃଢ଼ତା ରହିବ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ମନରେ ରହିବ | ନିଜକୁ ଉତ୍ସାହିତ ରଖିବା ପାଇଁ, ତୁମର କଳ୍ପନାରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କର | ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ତୁମକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ | ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି, ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ସହିତ ଶୋଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଆଜି ଭୁଲ ବୁ stood ି ପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ତୁମେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ନେହ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବ | ବନ୍ଧୁଗଣ, ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାର ପାଇବା ମଜା ହେବ | ଏହା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେଖାଯିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅନେକ ଜିନିଷ ମାଗିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେଲେ ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଠିକ ଅଛି | ସଂଗ୍ରହ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଶାରୀରିକ ଉପାୟ ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବଢିପାରେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବଢିପରେ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଶାନ୍ତ କରିପାରେ | ତୁମର କାମ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅର୍ଥନ, ତିକ, ସାମାଜିକ ଏବଂ ପରିବାର କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଫଳ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଏହା ହଠାତ୍ ହୋଇନଥାଏ | ଆଜି, ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଏହିପରି ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଅନେକ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରିବେ | ସାଥୀ ହେତୁ ସେମାନେ ସମାଜ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଘରେ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଦୂର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ସାଧାରଣ ବିବାହିତ ଜୀବନଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଦେଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଏକ ରୋଗ ହେତୁ, ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଏକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇପାରେ | ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବା ହେତୁ, ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମେ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏବଂ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ହଠାତ୍ ଆବିଷ୍କୃତ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ | ଘରେ ଅଫିସ୍ ଚାପ ଆଣନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସୁଖକୁ ଶେଷ କରିପାରେ | ଚାଣକ୍ୟ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ହୃଦୟ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଆଜି ସାଥୀଙ୍କ ସଫଳତାରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦେବା ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମଜା-ହବି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ରହିବ | ସ୍ୱଭାବରେ ଦୃଢ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ, ଯାହା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ | ବିଜ୍ଞାନ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯେଉଁ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ ତାହା ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଘରେ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ମନକୁ ଦୁଖ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଛୋଟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଥିବା ମିଥ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିପାରିବ | ପଦବୀରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *