9

ଆଜି ରାତି ଠାରୁ ଦୀର୍ଘ 10 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭଗବାନ ଶନିଦେବ ଏହି 1 ରାଶି ଉପରେ କରିବେ ଧନର ବର୍ଷା |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ହିନ୍ଧୁ ଧର୍ମ ରେ ଭଗବାନ ଶନିଦେବ ଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ର ପ୍ରତିକ ବୋଲି ମନଯାଏ । ବ୍ୟକ୍ତି ଜିବନ ରେ ଯାହା ବି ଘଟିଥାଏ ତାହା ଶନିଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରୁ ହିଁ ହୋଇଥାଏ । ବ୍ୟକ୍ତି ର ଭଲ କର୍ମ ଅନୁସାରେ ଶୁଭ ଫଲ ଏବଂ ଖରାପ କର୍ମ ଅନୁସାରେ ଅଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ । ଭଗବାନ ଶନିଦେବ ଙ୍କ କୋପ ପଡିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜିବନ ରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ । ତେବେ ଆଜି ରାତି ଠାରୁ ଆଗାମୀ 10 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭଗବାନ ଶନିଦେବ ଗୋଟିଏ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

shani

ଏହି ରାଶି ଲୋକ ମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜିବନ ରେ ଜିବନ ସାଥି ଙ୍କ ସହିତ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ଆପଣ ମାନଙ୍କର ସବୁ କାମ ସୁଚାର ରୂପେ ଚାଲିବ । ଧନ ଲାଭ ହେବାର ନୂଆ ମାର୍ଗ ଖୋଲିବ । ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଲେ ଜିବନ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଧନ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ ହେବ । ବ୍ୟପାର ବାଣିଜ୍ୟ ରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପରିବାର ଲୋକ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ । କ୍ୟରିଅର କୁ ନେଇ ନୂଆ ପ୍ଲାନ କରିବେ । ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ତରଫ ରୁ ନୂଆ ଖବର ସୁଣିବା ପାଇଁ ପାଇବେ ।

ଜିବନ ରେ କିଛି ନୂଆ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବଡ ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆଗେଇ ରହିବେ । ଯେଉଁ ମାନେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ । ନିବେଶ କରିଥିବା ଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ରହିବ । ବେପାର ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆପଣ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା କରିବେ । ଆପଣ ପ୍ରତେକ ଟି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସଫଳ ହେବେ । ଯେଉଁ ମାନେ ବେରୋଜଗାର ଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ରୋଜଗାର କରିବାର ନୂଆ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

shani dev

ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସାରା ଖୁସି ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ । ମତା ପିତା ଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଭାଇ ଭଉଣୀ ଠାରୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ଗୃହ ରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଜାହା ପାଇଁ ଘରେ ନୂଆ ଅତିଥି ଆଗମନ ହେବ । ଘର ପରିବାର ହସ ଖୁସୀରେ ସମୟ କାଟିବେ । ପ୍ରେମ ଜିବନ ରେ ଆପଣ ମାନେ ସଫଳ ହେବେ ।

ଆପଣ ମନ କଥା ସାଥି ଙ୍କୁ କହିବାର ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ । ଏଠାରେ ଯେଉଁ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବାକୁ ଯାଉଛି ତାହା ହେଉଛି କୁମ୍ଭ ରାଶି । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *