rasi

୧୪ ଫେବୃଆରୀ ସୋମବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଜୀବିକା ନିର୍ବାହର ନୂତନ ଉତ୍ସ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମ କାମରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହା ସହିତ, ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମ କାମରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହାସଲ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସ୍ମରଣୀୟ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ସଫଳତାର ଅନେକ ରାସ୍ତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖାଯିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କରିବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା କରାଯିବ | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ଦେଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ବହୁତ ବିଚଳିତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱ ସକ୍ରିୟ ରହିବ, ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରକୃତିର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ସାମାନ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କାମ କରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଯନ୍ତ୍ରର ବ୍ୟବହାର, ଯାନ କିଛି ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ସମାଧାନ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସାମାନ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ତୁମର ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମ ଶବ୍ଦକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆସନ୍ତାକାଲି ତୁମେ କୌଣସି କାମ ଛାଡିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢିପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟରେ ରୁହ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ଉପାୟରେ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ କର, ତେବେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *