streepurusa

ସ୍ତ୍ରୀ ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ସ୍ନାନ ପୂର୍ବରୁ କରିନେବା ଉଚିତ ଏହି କାମ,ଚମକିଯିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ |

HEALTH

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବସାଇଟ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ହେଲେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ଏବଂ ପିତା ମାତା ଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ରହିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ କୌଣସି ଶୁଭ କାମ କେବଳ ଗାଧୋଇବା ପରେ କରାଯିବା ଉଚିତ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ସ୍ନାନ ନକରି କରାଯାଇଥାଏ ଏବଂ କେବଳ ସେତେବେଳେ ତୁମେ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶୁଭ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ କ’ଣ ଯାହା ସ୍ନାନ ନକରି କରାଯାଇପାରିବ |

bathhh

ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ମନ୍ତ୍ର, ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍। ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ମନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି, ବ୍ରହ୍ମା ମୁରାରି ତ୍ରିପୁରନ୍ତକରୀ ଭାନୁହା: ଶଶି ଭୁମିସୁତାବୁଦ୍ଧଚ।ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହି ମନ୍ତ୍ରର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବ୍ରହ୍ମା, ବିଷ୍ଣୁ, ଶିବ, ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ର, ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ, ବୃହସ୍ପତି, ଶୁକ୍ର, ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ସମସ୍ତେ ମୋର ସକାଳକୁ ସୁନ୍ଦର କରନ୍ତି। କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରି ନଅ ଗ୍ରହ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଦେବତାଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ। ତୁମେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ ତୁମେ ସକାଳୁ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରି ତୁମେ ତୁମର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇ ପାରିବ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ ଯେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଉଠିବା ଏବଂ ପାପୁଲି ଦେଖିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆମ ହାତର କପାଳରେ, ମାତା ସରସ୍ୱତୀ ଏବଂ ମଝି ରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ହାତର ମୂଳରେ ରୁହନ୍ତି। ତେଣୁ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଏବଂ ପଣ୍ଡିତ ଇତ୍ୟାଦି ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଉଠିବା ଏବଂ ତୁମର ପାପୁଲି ଦେଖିବା ଏବଂ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

“କରାଗରେ ବସତେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ କର ମଧେ ସରସ୍ୱତୀ କରମୂଳେ ତୁ ଗୋବିନ୍ଦ ପ୍ରଭାତେ କର ଦର୍ଶନମ୍” , ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆମେ ଏହାକୁ ଦେଖିବା, କୁହାଯାଏ ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପୂର୍ବରୁ ଉଠୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ସୁସ୍ଥ ରହିଥାଏ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ସକାଳ ବିଳମ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇଥାଏ, ସେ ଅଳସୁଆରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ, ବିଳମ୍ବରେ ଶୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିର ବୁଦ୍ଧି କମ୍ ଏବଂ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ବଢ଼ିଯାଏ। ତେଣୁ ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଉଠିବା ଆବଶ୍ୟକ।

copule1

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଂକ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *