3

ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବ କରିବେ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥାନ, ଏପରି ରହିବ ପ୍ରଭାବ ।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ, ଏହାର ମାନବ ଜୀବନ ଉପରେ ଏହାର ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। 2022 ମସିହାରେ, ଅନେକ ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ କର୍ମ ଫଳ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଶନି ଦେବ ମଧ୍ୟ ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ରେ କୁମ୍ଭରେ ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଶନି ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗମନାଗମନ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ସମୟ ଲାଗେ। ଶନି ପ୍ରାୟ 30 ବର୍ଷ ପରେ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଗମନାଗମନ 4 ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ କେଉଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଏଗୁଡିକ ଜାଣନ୍ତୁ।

ପ୍ରଥମେ ମେଷ କୁମ୍ଭରେ ଶନିର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ। ନୂତନ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ। ଏହି ଗମନାଗମନ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଭଲ ହେବ। ବସ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଗମନାଗମନ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ମଙ୍ଗଳ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ।

rasi4
ବୃଷ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। 29 ଏପ୍ରିଲରେ ଶନି କୁମ୍ଭରେ ଗମନାଗମନ କରିବା ମାତ୍ରେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ବୃଷ ରାଶି ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନି ଦେବଙ୍କ ସହ ଶନି ଦେବଙ୍କ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ଭାବନା ଅଛି। ତେଣୁ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଅନେକ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ। ବିଦେଶରେ ଚାକିରି କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଯେଉଁମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ମିଡିଆ ଲାଇନ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ବିଶେଷ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ।

sanii
ସିଂହ ଶନି ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି। ଏହା ସହିତ, ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ କିଣିପାରିବେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏଥର ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି। ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତିରେ ଅଛନ୍ତି, ଏହି ଗମନାଗମନ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ, ସେମାନେ ଏକ ବଡ଼ ପଦବୀ ପାଇପାରିବେ। ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା।

ଆଇନଗତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେବ। ଧନୁ ରାଶି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନି ଗମନାଗମନ କରିବା ମାତ୍ରେ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନି ସାଡେ ସତୀଙ୍କଠାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଶନି ଦେବ ଆପଣଙ୍କୁ ଯିବା ସମୟରେ ଧନୀ କରିପାରେ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ କିମ୍ବା ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଚାକିରିରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଶନି ଲୁହା, ତେଲ, ମଦ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *