8

ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ରହୁଛି ରାଜଯୋଗ ।

RASIPHALA

ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଶିକ୍ଷଣର କାରଣ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ସମସ୍ତ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ବୁଧବାରର ଅବସ୍ଥିତି ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଗମନାଗମନ ଯୋଗୁଁ ବୁଧବାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଡିସେମ୍ବର 5 ରେ, ବୁଧ ତୁଳାରୁ ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିଛାରେ ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଏକ ଶୁଭ ମିଶ୍ରଣ ହେବ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧର ସଂଯୋଗ ଅନେକ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। କିଛି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ରାଜା ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ କେଉଁଗୁଡ଼ିକ।ପ୍ରଥମେ ମେଷ ବୁଧବାର ଏହି ଚିହ୍ନରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ କରିବ। ଯାହା ତୁମର ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରାର ସମଷ୍ଟି କରେ। ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ।

କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଭଲ କିମ୍ବା ଟିକିଏ ଖରାପ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ବୃଷ ବୁଧବାର ଏହି ଚିହ୍ନରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ କରିବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକାରାତ୍ମକତା ଆଣିବ। ମିଥୁନ ଏହି ରାଶିର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ ହେବ। ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ। ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ଧରାପଡିପାରିବେ। କର୍କଟ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବୁଧ ଏହି ରାଶିର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଯାହା କର୍କଟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

rasi4
ସିଂହ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବୁଧ ଏହି ରାଶିର ଚର୍ତୁଥ ଘରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଯାହା ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢାଇବ ଏବଂ କ୍ୟାରିଅରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। କନ୍ୟା ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବୁଧ ଏହି ରାଶିର ୨ୟ ଘରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ କରିବ। ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ ଏବଂ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁଖଦ ହେବ।ତୁଳା ରାଶି ବୁଧ ଏହି ରାଶିର ୨ୟ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ଜୀବନ ମଧୁର ରହିବ। ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭର ଅପାର ସୁଯୋଗ ଆଣିଦେଉଛି। ବିଛା ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ |

rasi1
ଏଥର ଟିକିଏ ସତର୍କ ରହିବ। ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ଆରୋହଣରେ କାହିଁକି ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଯୁକ୍ତି ବଢ଼ିପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ। ଧନୁ ରାଶି ବୁଧ ଏହି ରାଶିର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଗମନାଗମନରେ ବୁଧର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସେହି ସମୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକ କାରଣରୁ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମକର ରାଶି ବୁଧ ଏହି ରାଶିର ଏକାଦଶ ଘରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ।

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ପୁରୁଷୋତ୍ତମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ। କୁମ୍ଭ ବୁଧ ଏହି ରାଶିର ଦଶମ ଘରେ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ ସମୟରେ, ଆପଣ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ସେହି ସମୟରେ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ। ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଦାନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ମୀନ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧବାରର ଗମନାଗମନ ନବମ ଘରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି। ଯାହା ସମାଜରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *