rasi

୩୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ

RASIPHALA

ମେଷ : ଯଦି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସେମାନେ ଋଣ ନେଇପାରିବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାଲିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ସମାଜର କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଖୁସିରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ |

ସିଂହ :ସିଂହ ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆଜି ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖାଯିବ | ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | କିଛି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | ସୃଜନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ ଆମେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଭୂମି ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଆଜି ସଫଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର ଦୃଢ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେଉଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଖୁସିରେ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯାନବାହାନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ତୁମେ ଚାକିରିରେ ଭଲ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *