rasi

୨୧ ଫେବୃଆରୀ ସୋମବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ ଏବଂ କାମ ଅଭାବରୁ ଆପଣ କିଛି ବ୍ୟାଘାତ ଦେଖିବେ | ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଟେନସନର ଏକ ଯୁଗ ଜାରି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ସହାୟତା ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ନିଜ ମନ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଏବଂ ଫୁଲା ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ବୃଷ ରାଶି : ଏହି ଦିନ, ଉପକାରୀ ଗ୍ରହ ଅନେକ କାରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନରେ ଗଚ୍ଛିତ ଇଚ୍ଛା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଏବଂ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗ କରାଯିବ | ଜଟିଳ ଏବଂ କ୍ରନିକ ରୋଗରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ ଏବଂ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ କିମ୍ବା ପ୍ରେମ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଛୁଟି ଦିନରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇର କ୍ରୋଧର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ହେତୁ, ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଦିନସାରା ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଏହା ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବ ନାହିଁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଋଣ ନେଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ମହମବତୀ ହାଲୁକା ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଥକ୍କାପଣରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରେମ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତିର ଉତ୍ସକୁ ବହୁଗୁଣିତ କରିବ, ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ନିରାପତ୍ତାର ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା ଏବଂ ବିତର୍କର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ କେହି ଆପଣଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଯାତ୍ରା ସୁଯୋଗକୁ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ଧର୍ମ ଏବଂ ଦାନ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଦୈନଦିନ ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶାବାଦୀ ଲାଭ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କ୍ୟାରିଅରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିଗରେ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ତୁମେ ବହୁତ ସଫଳ ହେବ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଳି ଦେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଦ୍ୱିଧା କର ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଗଭୀର ଭାବରେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି, କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ସହିତ ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | କ୍ରନିକ୍ ରୋଗଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଖାଇପାରେ | ବିତର୍କ ଏବଂ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ବିଶେଷ କରି ଯଦି ଆପଣ ରାତିରେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି | ଆପଣ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ତୁମର ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା ରହିବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ତୁମ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ତୁମର ହୃଦୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରି ତୁମେ ହାଲୁକା ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ଅନୁଭବ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଆଶା ଏବଂ ସଫଳତା ଦେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ, କାରଣ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆତ୍ମ ନିର୍ମାଣରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗଦାନକାରୀ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସହଜରେ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବେ, ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ଋଣକୁ ଫେରାଇ ପାରିବେ କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ଜୀବନର ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ, ସେମାନଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସ୍ୱାଦ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସ୍ୱାଦ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ପରିସ୍ଥିତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଯୋଗାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ତୁମ ପିଲାମାନେ ତୁମକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତାହା କରିବେ | ଘରେ କର୍ମ-କାଣ୍ଡ ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦି ଆୟୋଜିତ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ, କାରଣ ତୁମର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ପାଇବ | ଏହି ଦିନ, ତୁମର ମନ ଶୁଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ଚିନ୍ତା ମାଧ୍ୟମରେ, ତୁମେ ନିରାଶାକୁ ଦୂର କରିବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଏହାର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନରେ ସମାପ୍ତ କରି ସଫଳତାର ବାତାବରଣ ଅଧିକ ହେବ | ତୁମର ଦୈନଦିନ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହସ ସହିତ, ତୁମେ ଉଦ୍ୟମ ଏବଂ ସାହସ କରି ସଫଳତା ଆଡକୁ ଯିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ବଢିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ କାରବାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *