rasi

୨୨ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ସଫଳତାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ସ୍ଥିରତା ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଲାଗିବ | ଗପସପ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଏବଂ କିଛି ଅସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଥରରେ ଗୋଟିଏ କାମ କର, ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ରୁଟିନ୍ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଏକ ଝଟକା ଲାଗିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମଦାୟକ କରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ସମ୍ଭବ | ଆଜି, ତୁମର ମନୋବଳକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, ନଚେତ୍ ତୁମ ହାତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି ସୁଯୋଗ ହରାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତରବରିଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜ ସମୟରୁ ନିଜ ବେଗରେ କରାଯିବ | ହଠାତ୍ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଅଛି, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ସଠିକ୍ ରାସ୍ତା ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଧ ର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସହନଶୀଳତା ଏହି ସମୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେତୁ ଅଫିସରେ କାମ କରିବା ବେଗ ଉଠାଇବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ସୁଖଦ ଏବଂ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଜାରି ରଖିବ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କରିବାର କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମର କର୍ମ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଏବଂ କର୍ମ ଛୋଟ ନୁହେଁ | ଘରର ଲୋକମାନେ ତୁମର ମହଙ୍ଗା ପ୍ରକୃତିକୁ ସମାଲୋଚନା କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବିପଦ ନକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ | ଆଜି, ତୁମ ତରଫରୁ କାହାକୁ କ୍ରୋଧ କର ନାହିଁ | ଯାତ୍ରା ସୁଖଦ ହେବ | କିଛି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକୂଳ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ | ନୂତନ ଶୈଳୀ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଯେତେ ଅଧିକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ, ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବ | ତୁମେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ମାତ୍ରେ ତୁମର ନର୍ଭସେସ୍ ଲୋପ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଯେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କର୍ଷ ହେବେ | ଏବଂ ତୁମେ ସଫଳତାର ସହିତ ହାତରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ହସର ସ୍ୱର ତୁମ ପରି ଏହି ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପାଇଁ ଅନ୍ୟକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇପାରେ | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କର, ବିଶେଷ କରି ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତ୍ରୁଟି ବଦଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ଭଲ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଦେଖନ୍ତୁ | ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସ୍ୱର କିଛି ଲୋକ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଗତ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ତୁମେ କିଛି ଯୋଗ କରିବା ଭଲ | ସହଭାଗୀତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କର | ଆପଣ ଯାହା ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ମନୋରଞ୍ଜନର ସମୟ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଜି ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଖୁସିର ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ ଏବଂ ଏକତ୍ର ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଶୁଭ କାମ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଧ୍ୟୟନର ସଫଳତା କିମ୍ବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଏହାକୁ ଥଣ୍ଡା ମନ ସହିତ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |ରାଜନୈତିକ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଲଗେଜ୍ ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇ ପାରିବ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ସେମିନାର ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଇତ୍ୟାଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ସୂଚନା ଏବଂ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଆଜି କାରବାରର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖ ନାହିଁ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଅଟକାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ଯାହା ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏକ ଚୁନାରେ ହାତ ରଖିବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସମୟ ସମୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ମାତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଅନେକ ଯୋଜନା ମଝିରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ସେଠାରେ ଏକ ଆର୍ଥିକ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହେବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନର ସଫଳତା ପାଇଁ, ଏହାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ରୋମାଞ୍ଚକର ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ କରିଥାଏ | ଏକ ନୂତନ ଶିଳ୍ପ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି | ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *