ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କୁ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅପାର କରୁଣା ।

RASIPHALA

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ନିରାଶା ହେତୁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା କିମ୍ବା ମତଭେଦ ହେବ। ଅହଂକାରର ଅନୁଭବ ଜଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ। ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମନ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିବ। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ନ ପଡ଼ିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି।

ପ୍ରକୃତିର ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଏବଂ ଜିଦ୍‌ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯଦି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ପାଇନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ। ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନାହିଁ। ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ। କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ କୌଣସି ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ନାହିଁ।

rasi4
ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ତୁମେ ସତେଜ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବ। ଭାଗ୍ୟ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଶୀଘ୍ର ବଦଳାଇବା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଜଟିଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପକାଇବ। ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ।

laxmi
ଆଜି ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାରେ ଏକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ। ପୈତୃକ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା କିମ୍ବା ଲାଭ ହେବ। ଏଥିରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। କାଷ୍ଟ ଏବଂ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅପେକ୍ଷା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ। ତେବେ

ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ଆଇନଗତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ନ ନେବାକୁ ଆଜି ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ମେଷ କନ୍ୟା ତୁଳା ସିଂହ ମିଥୁନ, ଯଦି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ” ଲେଖନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ଅଧିକ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *