5

ଧନୁ ରାଶିରେ ଏକା ସ୍ଥାନରେ ଦୁଇ ଗ୍ରହଙ୍କ ଅବସ୍ଥାନ ଆଣିଦେବ ଶୁଭଫଳ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଉଭୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୁକ୍ରକୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ କୁହାଯାଏ। ଏହି ସମୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ସମାନ ଚିହ୍ନରେ ବସିଛନ୍ତି ଅର୍ଥାତ୍ ଧନୁ ରାଶି। ସରକାରୀ ଏବଂ ଅଣ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାଣ, ପିତା, ସମ୍ମାନ, ସଫଳତା, ପ୍ରଗତି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ସେବାର କରାକ ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଅନ୍ୟ ପଟେ ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ ବସ୍ତୁ ସୁଖ, ବୈବାହିକ ସୁଖ, ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣତା, ଖ୍ୟାତି, କଳା, ପ୍ରତିଭା, ସୋନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ରୋମାନ୍ସ, ଯୌନ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଇତ୍ୟାଦିର ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

ଶୁକ୍ର ହେଉଛି ବୃଷ ଏବଂ ତୁଳାର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ମୀନ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ସଙ୍କେତ ହୋଇଥିବାବେଳେ କନ୍ୟା ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳ ଚିହ୍ନ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୁକ୍ରର ମିଶ୍ରଣ ହେତୁ କେତେକ ରାଶିଫଳ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କ ମିଶ୍ରଣରୁ ଉପକୃତ ହେଉଛି। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣି ପାରିବେ।

rasi4
ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। କାରବାରରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ। ମିଥୁନ ଆପଣ ଭଲ ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ। ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ।

rasi1

ଏହି ସମୟ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିଠାରୁ କମ୍ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ଅବଧିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ।କନ୍ୟା ରାଶି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ। ଭ୍ରମଣରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ।

କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ। କୁମ୍ଭ ରାଶି ଅର୍ଥ ଉପକାରୀ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ପଦବୀରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *