6

ସିଂହ ଓ ବିଛା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଆସିବ ଅତି ବଡ଼ ଶୁଭ ସଂଯୋଗ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ।

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ମେଷ ରାଶି ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ମନ ଲିଭିବ। କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ଅର୍ଥ ଅଭାବରୁ ମନ ଅସୁବିଧାରେ ରହିବ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବହୁତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ ଦ୍ଵିତୀୟରେ ବୃଷ ରାଶି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି ତେବେ ଏହାର ବିସ୍ତାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ, ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। କିଛି କାମ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମୟଫ ପାଇଁ ଘରୁ ବାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ। ମିଥୁନ ରାଶି ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ। ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ। କୋର୍ଟ ମାମଲା ଯୋଗୁଁ ଟେନସନ ହେବ।

ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ। କର୍କଟ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବୁଧବାର ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣୁଛି। ପରିବାର, ବନ୍ଧୁମାନେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ, ଦିନଟି ଖୁସିରେ ବିତାଇବ। ଯଦି ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ଅଛି, ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ହଟାଇ ଦିଆଯିବ। ଆୟର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲୁଛି, ସୁଯୋଗର ସୁଯୋଗ ନିଅ।ସିଂହ ରାଶି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛନ୍ତି।

rasi4
ଯଦି ଘରେ କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ନିଜେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଠିକ୍ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଅପେକ୍ଷା କର ନାହିଁ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆଣିପାରେ। କନ୍ୟା ରାଶି ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ, ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଖୁସିର ହୃଦୟରେ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ଼ ରୁହ, ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆରମ୍ଭ ହେବ।ତୁଳା ରାଶି ପିଲାଟିର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାଘର ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି,

rasi1
ତେବେ ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଅ, ଆନନ୍ଦରେ ଦିନ ବିତାନ୍ତୁ। ବିଛା ରାଶି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଭୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। କିଛି ବା ଅନ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। ଧନୁ ରାଶି ରହସ୍ୟମୟ ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ତୁମର ଏକ ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ ଘରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ହାତରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ ସେଠାରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ରହିବେ। ମକର ରାଶି

ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିଘ୍ନ ନାହିଁ। କୁମ୍ଭ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା କରିବା ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ କମ୍ ଏକାଗ୍ରତା ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଜାମିନ କିମ୍ବା କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ଜଡିତ ନହେବା ଭଲ ହେବ। ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ

ସହିତ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେବ। ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ଲୋଭ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ ନାହିଁ। ମୀନ ରାଶି ତୁମର ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ହେବ। ଘରେ ସମ୍ପର୍କୀୟ, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ସବର ପରିବେଶ ରହିବ। ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। ଜମି, ଯାନ ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବା ପାଇଁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହ। ଅତ୍ୟଧିକ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିପାରେ। କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କର ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *