rasi

୨୬ ଫେବୃଆରୀ ଶନିବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନିଅନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସମାନତା ରହିବ | ଆଜି ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ରଖିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଉଭୟ ଦିନ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ହେଉଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ବଡ ଲାଭ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ, ଏହି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିପାରେ | ଆଜି ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରାଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆଜି ଏହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ: ଏହି ଦିନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ |

ସିଂହ : ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ତିକ୍ତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଦିନ ନୁହେଁ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କିମ୍ବା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା କିମ୍ବା ହଜିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | କୌଣସି ଭୟ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନ ଆଜି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ, ବୟସ୍କଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ଵାରା ଅସୁବିଧା ହ୍ରାସ କରିବାରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ବୁଶ୍ୱରଙ୍କ ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ରଖିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ହେଉଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ଆଜି ତୁମ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସଫଳତାର ସହ ନେବାରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କିଛି ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଆଇଟମ୍ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର କିମ୍ବା ପରିବାରର କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା : ବିଛା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଏହା ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏକ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ହେବାର ଆଶା ଅଛି | ଆଜି କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଆଜି କୌଣସି ଶତ୍ରୁଙ୍କଠାରୁ ବିପଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଆଜି ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା କଥା ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶୀତଳ ଜ୍ୱର ଭଳି ଛୋଟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଖବର ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଏବଂ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି, ତୁମ ଭିତରେ ଭିତରେ ଖାଇବା କୌଣସି ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ସମ୍ଭବ ହେଲେ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନେଇପାରିବେ | ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସମସ୍ତ ଆଶା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ ଓ ପତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଟଙ୍କା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସହାୟକ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଅଧିକ ସୁଖଦ କରିପାରେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିକଟ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *