rasi

୨୮ ଫେବୃଆରୀ ସୋମବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାର ସହଜରେ ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଚାପ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଜନକ ଅଭ୍ୟାସ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ହରାଇବ | ଅସ୍ଥିର ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଭିନ୍ନତା ଥାଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଯାତ୍ରା ପରିବାର ସହିତ ହୋଇପାରେ | କାମ କରିବାରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ନୂତନ ଅର୍ଥନୈତିକ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ। ଏବଂ ଟଙ୍କା ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭୁଲ ପଥରେ ନେଇପାରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଭଲ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜିର ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | କ୍ରୋଧ ପ୍ରକୃତିରେ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ | ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଅନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାମକୁ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଲେଖାରେ ସମସ୍ୟା ହେବ | ଶୀଘ୍ର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ସ୍ଥିର ବଜେଟରୁ ଦୂରେଇ ଯାଅ ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରିବ | ଯେ କୌଣସି ଶୁଭ କାମ ଘରେ କିମ୍ବା ପରିବାରରେ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ଧରାପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଆରାମଦାୟକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | କ୍ଷଣିକ କ୍ରୋଧ ବିବାଦ ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ସ୍ଥିର ପାଣ୍ଠି ରହିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ପରିଦର୍ଶନ ବ୍ୟବସାୟିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆୟ ବ୍ୟାଘାତ ହୋଇପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସମ୍ପତ୍ତି ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିନ୍ତୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଆସିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଖରାପ ଉପାୟରେ ଅନୁସରଣ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମନୋବଳ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ତୁମେ ଦ୍ୱିଧାବୋଧ କରିବ | ସେଠାରେ ଯାତ୍ରା ହେବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କେହି ବିବାଦ କରିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ବିତାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆମର ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବାର ଦିନ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଘରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅଳଙ୍କାର କିମ୍ବା ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ | ଘରେ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ଟେନସନକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କର, କିଛି ଲୋକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଚାକିରିରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିପାରିବ ନାହିଁ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | ତୁମର ନୀରବତା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ | ଘରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଅ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସଂଗୃହିତ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ବସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ହସିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ସେଥିରେ ଫସି ରହି ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ନକାରାତ୍ମକତା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରବେଶ କରେ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରଭାବକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ | ମନରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ତାଙ୍କର ମନୋବଳ ପୂର୍ବରୁ ଖରାପ ଅଛି | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *