rasi

୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଦୁଖାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆଜି ଘରୋଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଚାକିରି ଅନ୍ୱେଷଣକାରୀଙ୍କୁ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମଧୁରତା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ସଂପର୍କରେ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଦାୟିତ୍ ସହିତ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ସମ୍ଭବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ଆଚରଣ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | ଆପଣ କିଛି ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ତୁମେ ଯେତିକି ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର, ନିଜକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ | ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଦିଗରେ ସହଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମର ଜୀବନର ପଥ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କର | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସାନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରାଯିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରେମର ବିଷୟଗୁଡ଼ିକୁ ଭୁଲ ବୋଲି ବିଚାର କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଧର୍ମ କିମ୍ବା ସମାଜ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଅଦରକାରୀ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ଘରେ ପରିବାରର ଯତ୍ନ ନିଅ | ସୃଜନଶୀଳ ଏବଂ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତୁମେ ପ୍ରେରଣା ପାଇବ | ଆଜି, ପୁରୁଣା ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ, ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ନିଜ ହୃଦୟରେ କାହାର ବିନ୍ଦୁ ନିଅ ନାହିଁ | ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଅଫିସରେ ଅଧିକ କାମ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରେ | ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ଅମଳ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମେ ଅଳସୁଆରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ ଏବଂ ସତେଜତା ସହିତ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ହେବ | ଆପଣ କଳା ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ସୁଯୋଗ ହାତରୁ ଆସିପାରେ | ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ମନ କ’ଣ ତାହା କାହାକୁ କୁହ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଦିଆଯାଇଥିବା ଋଣ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରର କାହା ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସେୟାର ବଜାର ଉପକୃତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ରହିବ | ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଥାଏ, ତେଣୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ଏତେ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଏକ ଭୁଲ ଅଛି | ପାରିବାରିକ ସଂପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସୁସ୍ବାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆଜି ଜଣେ ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ବଡ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବୁ ଏବଂ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ଫଳାଫଳ ଆସିବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି :ଆଜି, ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳ ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | କେତେକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଗତି ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ଆଖି ବନ୍ଦ କରି କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ମନର ସକରାତ୍ମକ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଆଣିବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ କଷ୍ଟମାଇଜେବଲ୍ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଆଚରଣ ସହିତ

dhanu

ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସହିତ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହେବ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯତ୍ନର ସହ ବିଚାର କରିବା ପରେ ହିଁ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଏତେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଦୂର ସ୍ଥାନରୁ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ | ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ମାମଲା ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ | ସଂଗ୍ରାମ ସହିତ ସଫଳତା ହେଉଛି ଧନର ସମଷ୍ଟି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ପରିବାରରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସମୟ ସୁସଙ୍ଗତତାର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରଗତି ଦିଗରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ମିନା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଅଫିସରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି କୌଣସି କଳାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସକରାତ୍ମକ ବିକାଶ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ | ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଖରାପ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *