rasi

୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ଗୁରୁବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଦର୍ଶରେ, ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେତୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ହଟାଇ ଆପଣ ନିରାଶାର ସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର କାରଣ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଏଥିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସତେଜ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ଖାଇବାକୁ ପାଇବେ | ଭଲ ପୋଷାକ ଏବଂ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ | ମନୋରଞ୍ଜନ ଧାରା ସହିତ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | କାଜୁଆଲ୍ ରହିବାର ବ୍ୟବହାର ଆଜି ଭଲ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚତୁର ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯଦି ବକ୍ତବ୍ୟ ଭୟଙ୍କର ନହୁଏ, ତେବେ ଏହାର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ନୁହେଁ, ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହାତରେ ଯାଇପାରେ | ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଜିଦ୍ ଅପେକ୍ଷା ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ | ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କଳାକାର, କାରିଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ବିଶେଷ ସହାୟକ ହେବେ | ପୁଅ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ବଡ଼ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଏକ ଶୁଭ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ଯୋଗ-ଧ୍ୟାନ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି, ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ, ଯାହା ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଲାଭ ଆୟର ଉତ୍ସରୁ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ | ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ଯାନ ରେଫରେନ୍ସରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ଲେଖାରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ | ଆଜି ମନ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଅର୍ଥ ହେଉଛି କ୍ଷତି ଏବଂ ବଦନାମର ରାଶି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଫୁଲା, ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ କିମ୍ବା ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ରହିବ | ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ବିଶେଷ କରି ଲାଲ୍ ଆଲୋକ ଅତିକ୍ରମ କରିବା ସମୟରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଅନ୍ୟର ଲାପ୍ସକୁ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି :  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଦିନ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ | ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସ୍ଥିର ରହିବ ନାହିଁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ସେଠାରେ ଖ୍ୟାତି, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ | ପରିବାର ଖୁସିରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶ ପାଇଁ ଦିନଟି ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଏହି ଦିନ, ପ୍ରେମର ଗୁଣ୍ଡ ଏକ ଫୁଲରେ ଫୁଲ ହୋଇପାରେ | ସଂଯମତା ଏବଂ ସାହସ ସହିତ ଧରି ରଖ | ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ସମ୍ଭବ ଅଟେ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଭୟର ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର କରିବ | ବାଣୀ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ପାଇବ | ଧନ କ୍ଷତିର ରାଶି | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ହେବ | ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଶତ୍ରୁ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ତୁମର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *