1

ଆରମ୍ଭ ହେବ ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େ ସାତ ୩ଟି ରାଶି ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସତର୍କ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ୩ ଟି ରାଶିଫଳ ଶନିଙ୍କ ସାଢେ ସାତୀ ଆରମ୍ଭ ହେବ ! ହେବେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ |
କିଛି ଲୋକ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି | ସେମାନେ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ସହଜରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି | ସେମାନେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ନାମ ମଧ୍ୟ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି |

ଏହା ପଛରେ, ଶନିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଯିଏ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ | ବାସ୍ତବରେ, ଶାନି, ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଭାବରେ ପରିଗଣିତ, ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ସର୍ବଦା ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଶନି, ସାଡେ ସତୀ ଏବଂ ଧାୟାଙ୍କ ମହାଦଶା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପକ୍ଷ ଛାଡି ନଥାଏ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ବହୁ ଲାଭ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ଶନି ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପ୍ରତି ସର୍ବଦା ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି |

rasi4

ତୁଳା: ଶନି ଦେବଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ରାଶି ବୋଲି ତୁଳା ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି କାରଣରୁ, ତୁଳାର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସର୍ବଦା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଅନ୍ତି | ସେମାନେ ପରିଶ୍ରମୀ, ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉଚ୍ଚ ମାନ୍ୟତା ହାସଲ କରନ୍ତି | ସାଧାରଣତଃ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରନ୍ତି | ଯଦି ଏହି ଲୋକମାନେ ଶାନି ଚଲିସା ପଢନ୍ତୁ , ତେବେ ଶାନୀଙ୍କ କୃପା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଦେଖାଯାଏ |

sanii
କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ସଙ୍କେତର ପ୍ରଭୁ ଶନି ଏବଂ ସେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ସର୍ବଦା ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି | ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପରିଶ୍ରମୀ, ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ, ଉତ୍ତମ ନେତା ଏବଂ ଅନ୍ୟାୟ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରନ୍ତି | ଏହି ଲୋକମାନେ ଭଲ ନେତା ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ମାଲିକ ମଧ୍ୟ ଶନି ଗ୍ରହ | ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ, ଏହି ଲୋକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଯାହା ହାସଲ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତାହା ହାସଲ କରନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଖ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ବଡ଼ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *