2

ଆଜିଠାରୁ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟୁଛି, ଏହି 4 ଟି ରାଶି ହେବେ ମାଲାମାଲ ।

RASIPHALA

ଆଜିଠାରୁ ବୁଧ ଗ୍ରହ ମକର ରାଶିରେ ଗତି କରୁଛି। ଏହାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଭାବ 4 ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ଏହି ପ୍ରଭାବ କ୍ୟାରିୟର ଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ। ବୁଧବାରଠାରୁ ବୁଧବାର ଗମନାଗମନ ଯେଉଁମାନଙ୍କର 4 ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅଛି ସେମାନେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ।ରାଶିଫଳ ପାଇଁ ଶୁଭକାମନା ଆଜିଠାରୁ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟୁଛି, ଏହି 4 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ,

ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ଫେବୃଆରୀ 4 ତାରିଖରୁ ବୁଧ ଗ୍ରହ ବୁଧବାର ଆଡକୁ ମୁହାଁଇଛି। ଏହାର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଭାବ ଲୋକଙ୍କ ଯୋଗାଯୋଗ, ତର୍କ, ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଅର୍ଥ ଉପରେ ରହିବ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଗତି 4 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଏହି ପ୍ରଭାବଗୁଡିକ ଉଭୟ ଶୁଭ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହେବ। ବାସ୍ତବରେ, ବୁଧ ଗ୍ରହର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଗତିବିଧି 3 ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅପ୍ରୀତିକର ଫଳାଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି।

rasi4
ବୁଧବାର 4 ଫେବୃଆରୀ ସକାଳ 09:16 ରୁ ବୁଧ ଏହି 4 ଟି ରାଶିର ଜୀବନରେ କେଉଁ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣୁଛି ଜାଣନ୍ତୁ। ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ପ୍ରଥମେ ମେଷ ବୁଧର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଗତି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ସଫଳତାର ଗ୍ରାଫ୍ ଉପରକୁ ଗତି କରିବ। ନୂତନ ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ, କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମୋଟ ଉପରେ ଟାଇମିଂ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ଦୈନିକ 41 ଥର ଓମ୍ ନମୋ ନାରାୟଣ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ସଫଳତାକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ।

rasi1
ଦ୍ୱିତୀୟରେ ବୃଷ ରାଶି ଗମନାଗମନ ବୁଧ ମଧ୍ୟ ବୃଷର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ। ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଟକି ରହିଛି, ତାହା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ। ବିଶେଷକରି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିଦେଶରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଦିନକୁ 32 ଥର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ତୃତୀୟରେ ମକର ରାଶି ବୁଧର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଗତିବିଧି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ କାରଣ ବୁଧ ଏହି ସଙ୍କେତରେ ବୁଧବାର ଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋଡୁଛି।

କ୍ୟାରିଅରରେ ଆସୁଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ। ସଫଳତା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବିଦେଶୀ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବେ ଧନୁ ରାଶି ବୁଧର ଏହି ଗମନାଗମନ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅଟେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏହା ପଛର କାରଣ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କିମ୍ବା ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ସାବଧାନତାର ସହିତ ଚାଲନ୍ତୁ। କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏଥର ବହୁତ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ। ଆଖିର ଯତ୍ନ ନିଅ। ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ 108 ଥର ଓମ୍ ନମୋ ନାରାୟଣ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *