3

ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ୩ଟି ରାଶି ହେବେ କୋଟିପତି |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବୃହସ୍ପତି ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଏହି ୩ ଟି ରାଶିର ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ, ଜୀବନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଉନ୍ନତ ହେବ , ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ଗୁରୁ ଧନ, ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର କାରଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଗୁରୁ ଏକ ଶୁଭ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି, ସକାରାତ୍ମକତା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ, ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଚରଣ ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ସେ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି, ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧନ ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ

ବିବାହ ଇତ୍ୟାଦି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବୃହସ୍ପତିର ସ୍ଥିତିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଫେବୃଆରୀ ୨୩ ୨୦୨୨ ରେ, ଦେବଗୁରୁ ନାମକ ବୃହସ୍ପତି ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭, ୨୦୨୨ ରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଗୁରୁଙ୍କ ପନଃ ଆବିର୍ଭାବ ଅନେକ ଉପାୟରେ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମଝିରେ ମେ ୩ରେ ୩ ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହା ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି, ଆସନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା |

rasi1
କନ୍ୟା ରାଶି :-
ଗୁରୁଙ୍କ ଉତ୍ଥାନ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁମାନେ କନ୍ୟା ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ଚାକିରିରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ବୃହସ୍ପତିର ବୃଦ୍ଧି ବ୍ୟବସାୟ ଭାଇମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସର ଉଦୟ ହେବା ପରି ହେବ | ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ |

rasi4

ତୁଳା ରାଶି :-
ତୁଳା ରାଶି ଅର୍ଥରେ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ବାହାରିପାରିବେ | ଆପଣ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ କୃତଜ୍ଞତା ପାଇବ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ମକର ରାଶି :-
ବୃହସ୍ପତିର ଉଦୟ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ରହିବ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୈାଣସି ରୋଗର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଶୀଘ୍ର ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ତେବେ ଏହି ସବୁ ରାଶିରେ ପଡିଵ ପ୍ରଭାବ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *