rasi

୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ଗୁରୁବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରଖ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ଗାଡିଟି ଯିବାବେଳେ ସତର୍କ ଥିଲା | ଆଜି ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କର ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ ସହିତ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଷଣକୁ ବନ୍ଦ କର | ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଦୁଃଖିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ଗୋଟିଏ କାମରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ହୋଇପାରେ | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସ୍ଥିରତା ରହିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଯଦି କେହି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆଜି ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସଫଳତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସିବ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ | ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିପାରେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ | ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ମନକୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାଠାରୁ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଡ଼କୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଳସୁଆତା ଜିତିପାରେ | ଆଜି କିଛି ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ହେତୁ ଜଣେ ମହିଳା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଜଣେ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିବ | ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢିପାରେ| ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ଯୋଗ ଅଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଆଜି, ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଚାକିରିର ଲାଭ ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଚାପରେ ରହିବେ | ଟିକିଏ ସାୟାମ ରଖ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ସକାରାତ୍ମକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ବଳବତ୍ତର ରହିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକରେ ଅସ୍ଥିରତାର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କେବଳ ପରିଶ୍ରମ କରି ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦେଖା କରିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ | ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କିମ୍ବା କଥା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ପାରିବାରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେବାୟତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି ; ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସଂପର୍କରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ରଣନୀତି କାହା ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରୁହ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଭଲ ଲାଭ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଅନୁସରଣ କର, ପୁରୁଷକୁ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରଖ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେବେ | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ମିଳିବ | ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକୃତିରେ ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *