21

ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଗୋଚର ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ହେବ ସର୍ବନାଶ ସତର୍କ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଉଭୟ ନିଷ୍ଠୁର ଗ୍ରହ ଶନି-ମଙ୍ଗଳ ଏକତ୍ର ଏହି ୩ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେବେ, ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଦୁଇଟି ଗ୍ରହର ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ସଂଯୋଗ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ସଂଯୋଗ ୨ ଶୁଭ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଥାଏ, ତେବେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୁଏ |

ଯଦି ଉଭୟ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଗ୍ରହ ଏହି ସଂଯୋଗରେ ପାପପୂର୍ଣ୍ଣ କିମ୍ବା ନିଷ୍ଠୁର, ତେବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହାର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଫେବୃଆରୀ ୨୬ ରେ, ମକର ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶନିଙ୍କର ସଂଯୋଗ ହୋଇଛି | ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ କ୍ରୁର ଗ୍ରହ ଶ୍ରେଣୀରେ ସ୍ଥାନିତ ହୋଇଛି | ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରହର ସଂଯୋଗ ୭ ଏପ୍ରିଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆମେ ଜାଣୁ ଶନି-ମଙ୍ଗଳ ସଂଯୋଗର ପ୍ରଭାବ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ହେବ |

rasi4
କର୍କଟ ରାଶି:-
ଶନି-ମଙ୍ଗଳ ସଂଯୋଗ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ୭ ଏପ୍ରିଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ସହିତ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୈାଣସି ନିଯୁକ୍ତି ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ଧନୁ ରାଶି :-
ଶନି-ମଙ୍ଗଳ ସଂଯୋଗ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା ଘରେ ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଳନ ହେତୁ ଜଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏହି ସମୟରେ, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ମିଛ କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | କ new ଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, କୈାଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦସ୍ତାବିଜରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି :-
ଏହି ଦୁଇଟି ନିଷ୍ଠୁର ଗ୍ରହର ମିଶ୍ରଣ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ରହିବ , ଏହିପରି ପ୍ରଭାବ ରହିବ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଏହି ରାଶି ଉପରେ ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *