rasi

୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ରବିବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି :  ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ସମୟକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିନା ବିଜନେସ୍ କୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା କିମ୍ବା ନୁଆ ସଉଦା କାମରେ ମନ ଲଗାନ୍ତୁ , ଦରକାର ମୁତାବିକରୁ ଅଧିକା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଓ ଚାଲାକ୍ ଭରା ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଭାବନାତ୍ମକ ହିସାବରେ ବିପଦ ଡକାଇବା , ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଜିବ , କେଉଁ ଲୋକଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ସୁଚନା ଅବଶ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟର ଓ ନିଜ ଆଡକୁ କେନ୍ଦ୍ରୀତ କରିବେ , ଦିନ ଭବନ ପାରିବାରିକ ସୁଖର ସହ କଟିବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବିଜନେସ୍ ମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କୁ ଆଜି ଭଲ ଫାଇଦା ମିଳିପାରିବ , ଓ ନୁଆ କ୍ଲାଇଣ୍ଟ୍ ବି ହୋଇପାରନ୍ତି , ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ସଂୟମ ରଖିବେ । ମାମୁଲି କଥାକୁ ନେଇ ଉଗ୍ର ହେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଅନ୍ୟଥା ଝଗଡା ହେବାର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ , ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କର ଆପଣଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ କେବେ କେବେ ହୁଏ ସେମାନଙ୍କୁ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଓ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ଭଲ ଦିନ ଅଛି , ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି , ଓ ପରିଶ୍ରମ ବି ରଙ୍ଗ ଆଣିବ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି ସଂବନ୍ଧରେ ଏକ ଭଲ ଖବର ମିଳିବ , କିଛି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିପାରେ , ନିଜ ସେହି ଅଭ୍ୟାସକୁ ତ୍ୟାଗକରିବାର ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ , ଯେଉଁ ଅଭ୍ୟାସର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ହେଉଛି , ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତୁ , ଓ ପ୍ରେମରେ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ବାଧାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ , ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଓ ବହୁତ ଫାଇଦାଦାୟକ ରହିବ , ଲମ୍ବା ଅବଧି ଲାଭ ପାଇଁ ସେୟାର୍ ଓ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ତରେ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଢିଆ ପ୍ରତିଭାର ପରିଚୟ ଦେବାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଆପଣ ନିଜେ ରୋମାଞ୍ଚକ ଅବସ୍ଥାରେ ପାଇବେ , ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆଣିବ , କାର୍ଯାଳୟରେ ମାହୋଲ୍ ଭଲ ରହିବ , ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ର ଫାଇଦା ଉଠାନ୍ତୁ , ବାହାରକୁ ବାହାରନ୍ତୁ , କିଛି ନୁଆ ସଂମ୍ପର୍କ ବନାନ୍ତୁ , ମାମଲା ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ , ଯୋଜନାଗୁଡିକ ମନୋଭାବ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ , ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକା ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ , ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠ ପଢା ଅପେକ୍ଷା ଖେଳକୁଦରେ ନିଜ ମନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ଅତୀତରେ କେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍କ୍ କରିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ସ୍ମରଣୀୟ ରହିବ , ପୁରା ଦିନ ପ୍ରସନ୍ନତାପୁର୍ବକ ବ୍ୟତିତ କରିବେ , ବିନା ସତ୍ୟତା ଜାଣି କାହାକୁ କେଉଁ କଥା କିମ୍ବା ମିଥ୍ୟା ପ୍ରଚାର ଶୁଣିକରି କିଛି ବି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉଚିତ୍ ସମୟ ହୋଇପାରେ  ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଘରୋଇ ସୁଖ ସୁବିଧା ଜିନିଷ ଉପରେ ଦରକାର ମୁତାବିକରୁ ଅଧିକା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ  ନୁଆ କାମ କିମ୍ବ୍ କାରୋବାରରେ ଭଲ ଦିନ ରହିବ । ଭାଗ୍ୟର ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଯବ୍ ରେ ଆସୁଥିବା ସବୁ ଅସୁବିଧା ଶେଷ ହେବ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ଖାସ୍ ଉପଦେଶ ଅଛି କି ଆଜି ସେ ନିଜ ବସ୍ ଙ୍କ ସହ କିଛି ପାଟିତୁଣ୍ତ ନକରନ୍ତୁ , ପଇସା ଲେଣଦେଣରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିପାରେ , ତାହାର କାରଣରୁ କ୍ଷତି ବି ହୋଇପାରେ , ଅଲଗା କିଛି ଭୁଲ୍ ବାହାର କରିବା ସମୟକୁ ବର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ , ଅଫିସ୍ ଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକା କାମ ମିଳିପାରେ , ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ବହୁତ ଜରୁରୀ ଅଟେ, କିଛି ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଓ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ସୁଧାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ , କାରଣ ଭାଗ୍ୟ ନିଜେ ବହୁତ ଆଳସୀ ହୋଇଥାଏ , ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଭାବନାକୁ ବୁଝାମଣା କରିବେ , ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯିଏ ଯାହା କହିବ ତାକୁ ସଠିକ୍ ତରିକାରେ କୁହନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି : ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ବେତନ ବୃଦ୍ଧିରେ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଖାଲି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଅଛି , ଛାତ୍ର ନିଜେ ଯୋଗ୍ୟତା ଅନୁସାରେ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମତାର ଆଧାରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ଘର ସହ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ , ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଅଛି , ଫଳର ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣ ବିଦ୍ୟାର୍ଥି ଅଛନ୍ତି ତେବେ ପାଠ ପଢାରେ ମନ ଦିଅନ୍ତୁ , କେଉଁ ସହଜ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବା ଭାବନାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଳସୁଆ କରିଦେଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ରହୁଛି  ।

ଧନୁ ରାଶି ; ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ , କେଉଁ ସ୍ଥାନରୁ କିମ୍ବା କାହାଠାରୁ ଉଧାରି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ  ଅନ୍ୟଥା ହାନି ହୋଇପାରେ , ଅତ୍ୟାଧିକ ଭୋଜନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଓ ପେଟର ସମସ୍ୟା ପ୍ରତି ଅବିଳମ୍ବତା ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ  ଆପଣଙ୍କ ଆମଦାନୀ ଜରିଆରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ ଭଲ ବିକଳ୍ପ ଅଛି , ଯାହାର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୁଆ ଦିଗ ଦେଇପାରିବେ , ନିଜକୁ ପଇସାରୁ ବଞ୍ଚାଇବା ବିଚାର ହୋଇପାରେ,  ଆପଣ ଭଲ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରନ୍ତି ।

dhanu

ମକର ରାଶି : ଗପ କରିବା କିମ୍ବା ମିଥ୍ୟା ପ୍ରଚାରରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ , ଆସୁଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇ ଆସୁଛି , କେଉଁ ସୁନ୍ଦର ମୁହୁର୍ତ୍ତ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ କୌଶଳ ଅତ୍ୟାଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ , ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ , ପରିବାରରେ ସଦଭାବ ସ୍ଥାପିତ ହେବ , ଓ ସନ୍ତାନ ଉପରେ ଗର୍ବ କରିବେ , କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବ , ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ , ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତରେ କିଛି ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି , ନକରାତ୍ମକ ବିଚାରକୁ ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ , ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଉତ୍ପନ୍ନ କରିପାରେ , ନିଜ ସହସଂମ୍ପର୍କିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ , ଏହାକୁ ଜଲଦି ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟିତ ହୁଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଢଙ୍ଗରେ ପୁରା କରିବାପଇଁ ସବୁ ଜିନିଷରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ପରାକ୍ରମରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ସମୟକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିନା ବିଜନେସ୍ କୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା କିମ୍ବା ନୁଆ ସଉଦା କାମରେ ମନ ଲଗାନ୍ତୁ , ଦରକାର ମୁତାବିକରୁ ଅଧିକା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଓ ଚାଲାକ୍ ଭରା ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଭାବନାତ୍ମକ ହିସାବରେ ବିପଦ ଡକାଇବା , ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଜିବ , କେଉଁ ଲୋକଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ସୁଚନା ଅବଶ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟର ଓ ନିଜ ଆଡକୁ କେନ୍ଦ୍ରୀତ କରିବେ , ଦିନ ଭବନ ପାରିବାରିକ ସୁଖର ସହ କଟିବ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କେଉଁ ବିବାଦରେ କିମ୍ବା ଝଗଡାରେ ପଡନ୍ତୁ ନାହିଁ  ଏହି ଦିନ ସତେଜତା ସହ ନିଜ କାମକୁ ସହଜରେ ପୁରା କରିପାରିବେ , ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତ ମିଳିବ , ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ଝଗଡା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇପାରେ , ମନୋରଞ୍ଜନ ବାହାର ଗତିବିଧିକୁ ଓ ଖେଳକୁଦକୁ ସାମିଲ୍ କରିବା ଦରକାର , ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ ପଇସା ଆସିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଓ ଅସ୍ୱିକୃତି କୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *