6

ହୋଲିରେ ରାହୁ କେତୁ ଚଳନ ଏହି ରାଶିରେ କରିବ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଜାଣନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏଥର ହୋଲି ଉପରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରଙ୍ଗୀନ ହେବ | ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ, ଯାହା ସର୍ବଦା ବିପରୀତ ଦିଗରେ ଥାଏ, ସେମାନେ ସମାନ ଚିହ୍ନରେ ୧୮ ମାସ ରହନ୍ତି | ଏହି ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୭ ରେ ୧୮ ମାସ ପରେ, କେତୁ ତୁଳା ଠାରୁ ମେଷ ଏବଂ ଵିଛାରୁ ତୁଳାକୁ ଗମନାଗମନ କରିବ | ହୋଲିକା ଦାହ ୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ଦିନ ଦୁଇଟି ବଡ ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ବଡ ଗ୍ରହଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ରାହୁ-କେତୁ |

ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ, ଯାହା ସର୍ବଦା ବିପରୀତ ଦିଗରେ ଥାଏ, ସେମାନେ ସମାନ ଚିହ୍ନରେ ୧୮ ମାସ ରହନ୍ତି | ଏହି ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୭ ରେ ୧୮ ମାସ ପରେ, କେତୁ ତୁଳା ଠାରୁ ମେଷ ଏବଂ ଵିଛାରୁ ତୁଳାକୁ ଗମନାଗମନ କରିବ | ଏହି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ପ୍ରଭାବ ଦେଶ, ବିଶ୍ୱ ଏବଂ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଯଦିଓ ରାହୁ-କେତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କାହା ପାଇଁ ହୋଲି ଅଧିକ ରଙ୍ଗୀନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯଥା ରାହୁ-କେଟୁ ର ହୋଲିକା ଦହାନ ଦିନ ପ୍ରକୃତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ |

rasi4
ମିଥୁନ ଉପରେ ରାହୁ-କେତୁଙ୍କର ପ୍ରଭାବ |
ମିଥୁନ ଉପରେ ରାହୁ-କେତୁ ଏକ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ମଝିରେ ମଝିରେ, ତୁମର ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ଘଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ହୋଇଯିବ | ଜମି ଏବଂ ଯାନ କିଣିବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଏହି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଦୁଇଟି ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢେଇବ ଏବଂ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ କରିବ |

ବିଛା ଉପରେ ରାହୁ-କେତୁଙ୍କର ପ୍ରଭାବ |
ବିଛା ଉପରେ ରାହୁ-କେତୁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ତଥାପି, ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ | କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତା’ହେଲେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସହକର୍ମୀ ତଥା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତା’ପରେ ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସଫଳ ହେବ | ଏହି ଚାରଣଭୂମିରେ ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଗମ୍ଭୀର, ତେବେ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ |

ରାହୁ-କେତୁ ଧନୁ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ |
ରାହୁ-କେତୁ ଚାରଣ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏହି ସମୟରେ, କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ କେବଳ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ ବରଂ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଆଣିବ | ଏହା ସହିତ, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭଲ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଶୁଭଫଳ ପାଇବେ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ, ଆପଣ ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଦେଖାଯିବେ | ଚରିବାର ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଆପଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

rasi1

ମକର ରାହୁଲ ଉପରେ ରାହୁ-କେତୁଙ୍କର ପ୍ରଭାବ |
ରାହୁ-କେତୁ ର ପ୍ରଭାବ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ତୁମର ଉଦ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କୈାଣସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ସ୍ଥଗିତ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏହା ସହିତ କିଛି ଶୁଭ କାମ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ହଠାତ୍ ଶୁଭ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ସହିତ ଲାଭର ନୂତନ ଉପାୟ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମୟ ହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ ଉପରେ ରାହୁ-କେତୁଙ୍କର ପ୍ରଭାବ |
ରାହୁ-କେଟୁ ଗମନାଗମନ କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇବ ଏବଂ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୈାଣସି ନୂତନ ଶିଳ୍ପରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବଜାରରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ସହଭାଗୀତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ କିଛି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଅର୍ଡର ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବ |ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *