5

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏପରି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଦାରିଦ୍ର୍ୟ ଆସିବାର ସଂକେତ ମିଳିଥାଏ |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେଉଁମାନେ କହିବେ ଯେ ହୋଲିରେ ତୁମ ସହିତ କଳା ଯାଦୁ ଘଟିଛି , ତେବେ କିପରି ହୋଇଛି ଜାଣନ୍ତୁ , ହିନ୍ଦୁମାନଙ୍କର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ପର୍ବ ହେଉଛି ହୋଲିର ପର୍ବ, ହୋଲି ରଙ୍ଗର ପର୍ବ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଦିନ କଳା ଯାଦୁ, ଯାଦୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରନ୍ତି |

ବ୍ଲାକ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ ହେଉଛି ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ, ଯାହା ଅନ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିବା ଇଚ୍ଛାରେ ପ୍ରାୟତଃ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ସେଠାରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର କଳା ଯାଦୁ ଅଛି, ଯେତେବେଳେ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ସେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବାସସ୍ଥାନରେ କିମ୍ବା ଯେକୋୖଣସି ସ୍ଥାନରେ କରିପାରିବେ | ଯଦି ବହୁତ ଦୂରରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କ ବାସସ୍ଥାନରେ ସହଜରେ କଳା ଯାଦୁ କରିପାରିବେ |

homee
ଏହା ଏକ ଅତି ସରଳ ଲକ୍ଷଣ, ଯଦି ତୁମେ ଏହିପରି ଅନୁଭବ କରୁଛ ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ତୁମେ କାହାର କଳା ଯାଦୁକର ଶିକାର ହୋଇଛ:

ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଥିବା ସବୁଜ ତୁଳସୀ ଗଛ ଏକରୁ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଶୁଖି ଯାଏ କିମ୍ବା ଯଦି କୈାଣସି ପଶୁ କିମ୍ବା ପକ୍ଷୀର ଅସ୍ଥି କିମ୍ବା ପକ୍ଷୀ ନିଜେ ଘରେ ମୃତ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା କଳା ଯାଦୁକର ସଙ୍କେତ ଅଟେ |

ଯଦି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ତୁରନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ କେହି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କଳା ଯାଦୁ କରିଛନ୍ତି |

ଯଦି ଘରଟି ହଠାତ୍ ସମାପ୍ତ ହୁଏ, ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ କେହି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କିଛି କରିଛନ୍ତି | ପାଣି ପରି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପ୍ରବାହିତ ହୁଏ |

money
ଯଦି ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଥାଏ, ତେବେ ଘରେ ପାରସ୍ପରିକ ବିବାଦ ଥାଏ, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କେହି କିଛି କରିଛନ୍ତି |

– ଯଦି କୈାଣସି ସଦସ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇ ଅସୁସ୍ଥ ହୁଅନ୍ତି,ଔଷଧ ସେବନ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା କୈାଣସି ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତଥାପି ବ୍ୟକ୍ତି ଅସୁସ୍ଥ ରୁହନ୍ତି | ଯଦି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବାରମ୍ବାର ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗେ, ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କଳା ଯାଦୁ କରାଯାଇଛି |

– ଘରେ କୈାଣସି ଶୁଭ କାମ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ – ବିବାହ, ପିଲା ଇତ୍ୟାଦି ଶୁଭ କାମ ବନ୍ଦ କରିବା କଳା ଯାଦୁକର ସଙ୍କେତ ଅଟେ |

ଯଦି ଚେହେରାର ରଙ୍ଗ କଳା ହୋଇଯାଏ କିମ୍ବା କେଶ ଅତ୍ୟଧିକ ଖସିଯାଏ, ତେବେ ଏହା କଳା ଯାଦୁକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଯଦି ଘରେ, ଘରେ କିମ୍ବା ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ତେବେ ଏହା କଳା ଯାଦୁକର ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ତେବେ ଜାଣିଲେ କଳା ଜାଦୁର ସଂକେତ ତେଵେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *