4

ପଇସା ଅଭାବ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଶୋଇବା ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ଜିନିଷ ।

NEWS

ଏହି ଦୁନିଆରେ ଏପରି କେହି ନାହାଁନ୍ତି ଯିଏ ନିଜ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସୁଖୀ ରୁହନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ। ସମସ୍ତେ ନିଜ ଜୀବନରେ ଏହି ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଉପାୟ ନାହିଁ ବୋଲି ସମଗ୍ର ପରିବାର ଦୁଖିତ। ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆମ ଘରର କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବୁଲୁଥିବାରୁ ଏହି ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ।

ଆଜି ଆମେ କିଛି ବିଶେଷ ପଦକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ। ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ବଂଶୀ ବିଷୟରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଅନେକ ଲୋକକଥା ଶୁଣିଛୁ। ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ତାଙ୍କ ବଂଶୀକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଆମର ଲୋକଗୀତରେ ଏହା କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ବଂଶୀ ବଜାଇ ଗୋପୀମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଥିଲେ।

KRUSHNA

ଗୋପୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବଂଶୀ ଧ୍ୱନି ଶୁଣି ନିଜକୁ ହରାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାହା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ତାହା ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣି ନାହାଁନ୍ତି, ବଂଶୀ ଆମ ପାଇଁ କେତେ ଲାଭଦାୟକ ତାହା ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି। ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମର ପ୍ରାୟତ ଯୁକ୍ତି ବା ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିବେଶ ଥାଏ, ତେବେ ତୁମ ଘରେ ବଂଶୀ ଆଣ। ଏହି ବଂଶୀ ଆପଣଙ୍କ

money

ଘରେ ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବ କିନ୍ତୁ, ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ବଂଶୀ କାଠରେ ତିଆରି ହେବା ଉଚିତ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ଘରେ ବଂଶୀକୁ ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଏ, ସେଠାରେ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ କୃପା ସେହି ଘରେ ରହିଥାଏ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି କଦାପି ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବ ନାହିଁ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ

ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବଦା ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ପ୍ରେମର ଭାବନା ରହିଥାଏ। ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ତୁମର ଶୋଇବା ଘରେ ଶଯ୍ୟା ତଳେ ଏକ କଳା ବଂଶୀ ରଖାଯାଏ, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବ। ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ମୟୂର ବଂଶୀ ରଖିବା ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଇଶ୍ୱରଙ୍କ କୃପା ଆଣିଥାଏ। ଇଚ୍ଛାକୃତ ଚରିତ୍ର ସହିତ କରାଯିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *