7

ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ବିଶେଷ ଯତ୍ନର ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ ।

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯାହା ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ

ହେବ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ। ଆପଣ ଜମି, ଯାନ ଇତ୍ୟାଦି କିଣି ପାରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ଦ୍ୱିତୀୟରେ କର୍କଟ ରାଶିଫଳ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ସେଠାରେ ବହୁତ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେବ ଏବଂ ଦିନଟି ହଷ୍ଟେଲରେ ବିତାଇବ।

rasi4

ତଥାପି, ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ଅର୍ଥର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

rasi1

ସିଂହ ରାଶିଫଳ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ମଧ୍ୟମ ହେବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଭାରୀ ହେବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସତ୍ତ୍ୱେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ନ ପାଇ ମନ ବିବ୍ରତ ରହିବ।

କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଟଙ୍କା କାରବାର ଏବଂ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *