rasi

୩୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସ୍ଥିରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଜରୁରୀ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ସବୁକିଛି ସ୍ଥଗିତ କରିପାରିବେ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଗଣେଶଙ୍କର ଆରତୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | ମାନସିକ ଟେନସନ ହେବ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଖୁସିରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ସନ୍ତୋଷଜନକ କରିବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଜନ୍ମ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହର ଅଭାବ ସାମ୍ନା ହୋଇପାରେ | ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ: ଓଁ ଗଣେଶୟ ନମଃ

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ଶୁଭ ହେବ | ଏହା ପାରସ୍ପରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଶେଷ କରିପାରେ | ମନରେ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ତୁମ କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଗୋଟିଏ ଥରରେ ଅନେକ ଜିନିଷ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଗୋଟିଏ ଜିନିଷକୁ ଠିକ୍ ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଭଲ | ପରିବାର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଗାଧୋଇବା ପରେ ଫୁଲ ଗଣେଶଙ୍କୁ ଫୁଲ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ଦେଇ ପ୍ରଶଂସା କର |

mithun

କର୍କଟ : ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ଅଂଶୀଦାର କରିବେ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖ | ତୁମର ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସମାନ ରହିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଥିବା ନୂତନ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଧାରଣା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ପୂରଣ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି – ତୁମେ ଅନୁଶାସିତ ହେବା ଜରୁରୀ | ଯଦି ତୁମେ ପରସ୍ପର ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟ କର, ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଦେୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦେୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପ୍ରେରଣା ଏବଂ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଏହା ନଷ୍ଟ ନହୁଏ | ଆପଣ କିଛି ମହାନ ଖ୍ୟାତି ପାଇପାରିବେ | ଅନୁଗ୍ରହର ଅନୁଭବ ସହିତ ଏହି ଦିନ ଉପବାସ ରଖିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ ଏକ ପ୍ରତିମା ରଖନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା : ଦିନ ଆରମ୍ଭରେ କିଛି ଅଘଟଣ ଘଟିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାମ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଆଜି ଟିକେ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ତୁମର ମସ୍ତିଷ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବ | ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ତୁମର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ଏବଂ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସମ୍ଭବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ, କେବଳ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ, ଆପଣ ଏହାକୁ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବକ୍ତବ୍ୟ | ଉତ୍ତେଜନା ସମସ୍ୟାକୁ ବଢିପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅଧିକ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ଛୋଟ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ବିନା ପ୍ରଶ୍ନରେ ପରାମର୍ଶ କିମ୍ବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ସକାଳେ ଉଠ ଏବଂ ଗାଧୋଇବା ପରେ ଘରର ମନ୍ଦିରରେ ଗଣେଶଙ୍କୁ ପୂଜା କର। ତୁମେ ମାନସିକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ପାଇବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପତି ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | କାରବାରରେ ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି କିଛି ପୁରୁଣା ମାମଲା ପୁଣି ବାହାରକୁ ଆସିପାରେ | ତୁମର ଯୋଗ୍ୟତାକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭଲ ସୁଯୋଗର ଲାଭ ଉଠାଇବ | ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ତୁମ ପିଲାଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଉନ୍ନତ ହେବ | ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଗନେଶ ଜୀଙ୍କର ବିହନ ମନ୍ତ୍ରକୁ 108 ଥର ଜପ କରନ୍ତୁ

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ଚିନ୍ତାଧାରାର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଯାହା ସାମାଜିକ ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆପଣ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଦମନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଭଲ ପାରିବାରିକ ବାତାବରଣ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଜଣେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ସମସ୍ୟାକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟର ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆଜି ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସଂପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ହୋଇପାରେ | କିଛି ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଭଲ କରିପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଧ୍ୟ ଗଣେଶଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ। ଏହା ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *