10

ତୁମର ଦିନ କିପରି ହେବ ଜାଣ, ତୁମର ରାଶି କ’ଣ କହୁଛି ।

RASIPHALA

ଆଜିର ତାରିଖ ଏବଂ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଆଣିଛି, ଆମର ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯାଏ।ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟ ଗତକାଲି ପରି ଖୁସିରେ ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ବିତାଇବ। ଥଣ୍ଡା ହେତୁ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ରହିପାରେ, ତଥାପି ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ନାହିଁ। ଆଜି ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଆଜି ହାତଛଡ଼ା ହେବ ନାହିଁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ପତ୍ନୀ ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲରେ ରହିବେ। ଉପଭୋଗର ମାଧ୍ୟମଗୁଡ଼ିକରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଆପଣ ହୁଏତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କାହାଠାରୁ ଶୁଣିଥିବେ।

ତୁଳା ଆଜି ତୁମର ଆଶା ବିରୁଦ୍ଧରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ସମ୍ପର୍କକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅ, ନଚେତ୍ ଅସ୍ଥିରତା ବୃଥା ହେବ। ଋଣ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ମିଥୁନ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଦିନର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ। ଅଳସୁଆ ହେତୁ, ତୁମେ କାମ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବ ନାହିଁ। ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। କର୍କଟ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ପୁରୁଣା ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗତି ହେବ।

rasi4

ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଅଧିକ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ସାମାଜିକ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆଜି ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ। ଆଜି ସରକାରୀ କିମ୍ବା ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠିକ୍ ହେବ, ଟିକିଏ ବିଳମ୍ବ ସହିତ, ଆପଣ ସଠିକ୍ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟଙ୍କା ପ୍ରବାହ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ଘରୋଇ କାମକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ସର୍କଲରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ସିଂହ ରାଶି ଶୁଭ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ବଢାଇବାକୁ ଆଜି ଏକ ଦିନ ହେବ। ଏହି ଦିନ, ତୁମର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଏକ ବିଶେଷ ସଂଲଗ୍ନ ରହିବ।

rasi1

ଏସୋଟେରିକ୍ ବିଷୟ ଜାଣିବାରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ। ନାସ୍ତିକମାନେ ମଧ୍ୟ ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ଧର୍ମ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଏବଂ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଲାଭ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ରହିବ। ପରିବାରରେ କିଛି ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଯାତ୍ରା କରାଯିବ, ଏହା କିଛି ଲାଭ ଦେବ। କନ୍ୟା ରାଶି ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ଶରୀରରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାମ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ଦିନର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ, କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଉତ୍ତମ ପରିବେଶ ପାଇ ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବ। ଧନୁ: ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଜଣେ ପରିଚୟର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରି, ଆଜି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବ। ମକର ରାଶି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ କିମ୍ବା ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା କେହି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୁମ୍ଭ: ଆଜି ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ମୁଖ୍ୟତ ବସ୍ତୁ ସମ୍ବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ହେବ ଏଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସହଭାଗିତାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସାବଧାନତାର ସହିତ କର, ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ମୀନ ଆପଣଙ୍କ ଦିନର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ନିରାଶାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଧନ୍ୟବାଦ ବିବାଦ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରଣ ହେତୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ କାହା ସାମ୍ନାରେ ଦେଖାଯିବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *