rasi

୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣ ଯଥାର୍ଥ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କର, ଏବଂ କୌଣସି କଥା ଚିନ୍ତା କରି କୁହ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଶକ୍ତିକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ରଖିବା ହେଉଛି ବଡ଼ ସଫଳତାର ସମଷ୍ଟି |

ବୃଷ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମର ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଘରୋଇ ବିଷୟ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଆଶା କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସେହି ଜଟିଳ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଛନ୍ତି | ପୁରୁଣା ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବିଚାର କରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମ ବିକାଶ, ତୁମର ନୈତିକତା ନୀତି ଦେଖାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବା ପାଇଁ ସମୟ ସରିଯାଉଛି | ଧନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ରାଶି କରାଯାଉଛି |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିଯିବ, ଯାହା ସମାଜରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢେଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଦେଇପାରିବେ | ତୁମର ମନ କାମ କରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ବାଧାବିଘ୍ନ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଏକ କାର୍ଯ୍ୟର ସମାପ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଥକ୍କା ଏବଂ ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପାର୍ଟି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ରୋଜଗାରର ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଉପହାର, ପୁରସ୍କାର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | କିଛି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ସାମାନ୍ୟ ବଢିପାରେ | ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ବା ଅନ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ପିଲାକୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଗାଇକୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆହୁରି ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଯାହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ, ଆଜି ପୁରା ଚିତ୍ର ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ଏକ ଛୋଟ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ବଡ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଶାକରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଳମ୍ବ ହେବ | କୌଣସି ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଆଜି, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କେହି କେହି ତୁମ ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଚାପ ଏବଂ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଆଜି କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ନକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଆଗରେ ରଖ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ତୁମେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତ ହେବ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ତରରେ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କଥାବାର୍ତ୍ତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି ତୁମ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆଜି କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିପାରନ୍ତି | ବେପରୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ। ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା କିମ୍ବା ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିବେ। ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହରାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଜଳମଗ୍ନ ପାଣ୍ଠି ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରିରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଯଦି ସମ୍ଭବ, କାହା ସହିତ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଝଗଡା ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯିବ | ଏହି ସଙ୍କେତର ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | କିଛି କାମରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାଗ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ସମ୍ମାନ ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କୌଣସି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *