5

ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କଳା ଲଙ୍କା ପକାନ୍ତୁ, ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ଶେଷ ହେବ ।

NEWS

ଆଜି ଫାଲଗୁନ୍ ମାସର ଶୁକ୍ଲ ପକ୍ଷର ଦଶମ ଦିନ ଏବଂ ଆଜି ରବିବାର। ରବିବାର ଭଗବାନ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରାଯାଇଛି। ରବିବାର, ଗାଧୋଇବା ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କୁ ଅର୍ଗିଆ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ। ଭଗବାନ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ହେଉଛନ୍ତି ଆତ୍ମାର କାରଣକାରୀ ଗ୍ରହ। ସେମାନଙ୍କ ବିନା ଜୀବନ କଳ୍ପନା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ,

ଆପଣ ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ, ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଧନୀ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ରବିବାର ସକାଳେ ଆପଣ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରିବେ। ଏହା ସହିତ, ଯଦି ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ବିବ୍ରତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହା ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଠିକ୍

sun 1

ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇନଥାଏ, କୌଣସି କାରଣରୁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିଥାଏ। ଅର୍ଥର ସମସ୍ୟା ଅଛି, ଆପଣଙ୍କ ବିବାହରେ ଏକ ସମସ୍ୟା ଅଛି, ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନର ଅଭାବ ଅଛି, ତେବେ ରବିବାର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରତିକାର କରିବାକୁ ପଡିବ। ରବିବାର ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି,

lanka 1

ସେତେବେଳେ ଘରର ପୂଜାପାଠରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଦେବତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ପରେ, ତୁମେ ତୁମର ଦେବତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ କରିବା ସମୟରେ, ତୁମର ଡାହାଣ ହାତରେ ପାଞ୍ଚଟି କଳା ଲଙ୍କା ଶସ୍ୟ ନେଇଥାଅ। ଏହା ପରେ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟାକୁ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ। ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେହି

କଳା ଲଙ୍କା ଗୁଣ୍ଡକୁ ତୁମ ମୁଣ୍ଡରେ ତିନିଥର ନିଅ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ତିନିଥର ଉଡାନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଏକ ଛକକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚାରି ଦିଗରେ ଗୋଟିଏ ଲଙ୍କା ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ଲଙ୍କା ଆକାଶ ଆଡକୁ ପକାନ୍ତୁ। ଏବଂ ଏହା ପରେ ଚୁପଚାପ୍ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରି ଏବଂ ପଛକୁ ନ ଚାହିଁ ସିଧା ନିଜ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ। ତନ୍ତ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି କୌଶଳ କରିବା ପରେ ହିଁ ସମସ୍ତ ଦୁଖ, ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଦୂରେଇ ଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ସମାଧାନ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *