6

ଏହି ସରଳ ବାସ୍ତୁ ଟିପ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବଦଳାଇଦେଵ ।

NEWS

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛ, ତେବେ ଏହାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ତୁମ ଜୀବନରେ ଉପସ୍ଥିତ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଏହାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ, ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସମାଜ ଧୂପକାଠି ଜାଳିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ବଢିଥାଏ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସର୍ବଦା ଝଗଡା ହେବାର ପରିସ୍ଥିତି ଥାଏ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଲଗା ହେବାର ପରିସ୍ଥିତି ଥାଏ, ତେବେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ରୁଟି ତିଆରି କରିବା ସମୟରେ କ୍ଷୀର ଛିଞ୍ଚିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯଦି ତୁମେ ଏପରି କୌଶଳ କର, ତେବେ ତୁମେ ଜୀବନରେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିର

milk

 

ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏକାଠି ଘରର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ତୁମେ ନିଜ ଘରର ମନ୍ଦିରରେ କଦାପି ଫୁଲ କିମ୍ବା ଶୁଖିଲା ଫୁଲ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଘରର ମନ୍ଦିର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଦ୍ଧ ଏବଂ ପବିତ୍ର ଅଟେ।

ତୁମେ କଦାପି ଏପରି ଭୁଲ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଷ୍ଟଲ୍ ଏବଂ ଫୁଲ ଅପସାରଣ କର ଏବଂ ତା ବଦଳରେ ଫୁଲ ଅର୍ପଣ କର, ତେବେ ତୁମେ କେବଳ ଜୀବନରେ ସୁଯୋଗ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ତୁଳସୀ ଗଛ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ସର୍ବଦା ଗୋଟିଏ କଥା ମନେ ରଖିବେ ଯେ ତୁଳସୀ ଗଛକୁ ଖାଲି ହାତରେ ଛୁଇଁବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ,

ଯଦି ଆପଣ ଏପରି ଭୁଲ୍ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଜୀବନ ପାଇବ। କାରଣ ତୁଳସୀ ଉଦ୍ଭିଦକୁ ଅତି ପବିତ୍ର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଦେବତା ଏବଂ ଦେବୀମାନେ ଏଥିରେ ବାସ କରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମେ ଏପରି ଭୁଲ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ତୁଲସୀ ଗଛକୁ ନିୟମିତ ଚାଲିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *