10

ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ମେଷ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ, କାରଣ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଲମ୍ବା ଡ୍ରାଇଭ୍ ପାଇଁ ନେଇପାରିବେ।

ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭୋଜି ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ। ଦ୍ୱିତୀୟରେ ସିଂହର ରାଶିଫଳ। ଆଜି ତୁମ ଚାରିପାଖରେ ରହୁଥିବା ବିରୋଧୀମାନଙ୍କଠାରୁ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ,

rasi4

ଯେହେତୁ ସେମାନେ ତୁମକୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାବେଳେ, ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଭୁଲ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ,

rasi1

ନଚେତ୍ ସେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଙ୍ଗି ପାରିବେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ତୃତୀୟରେ ମକର ରାଶି ରାଶିଫଳ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ମନର ଅସ୍ଥିରତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ସାଥୀ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ କିଛି କହିପାରିବେ,

ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ତାହା ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ତୁମେ ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖି ଖୁସି ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *