12

ସିନ୍ଦୂର ର ଅଧିକାର ଧାରାବାହିକର ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ଇତି’ ଏବେ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଅସୁସ୍ଥ |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଯୁଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ସହିତ ଚଳଚିତ୍ରର ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଦିନକୁ ଦିନ ଚଳଚିତ୍ର ଉନ୍ନତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଆଜିର ଏ ଦୁନିଆରେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚିତ୍ରକୁ ସାରା ବିଶ୍ଵ ଦେଖୁଛି , ଭାରତୀୟ ଚଳଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବେ ଉନ୍ନତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି କାରଣ ଏହାର ପ୍ରଶଂସକ ସାରା ଭାରତରେ ଅଧିକ ଦେଖିଵାକୁ ମିଳୁଛି , ତେଵେ ଓଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯେତେ ସୁନ୍ଦର ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସେତେ ଷ୍ଟାଇଲିସ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି ,

ତେବେ ଆଜି ଆମେ କଥା ହେଵା ଓଡ଼ିଆ ସିନ୍ଦୂର ର ଅଧିକାର ସିରିଏଲର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇତିଙ୍କ ଵିଷୟରେ , ସେ ଜଣେ ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଓଡିଆ ସିରିଏଲରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି | ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ହୋଟ ଅଟନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଟିକ ଟୋକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଫେସବୁକ୍ ପରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସର୍ବଦା ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି | ଇତି ଓଡିଆ ସିରିଏଲ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଯାହା କ୍ରମିକ ନାମ ହେଉଛି “ସିନ୍ଧୁରା ରା ଆଡିକର” |

ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ନିରୀହ ଝିଅ | ସେ “ସିନ୍ଧୁରା ରା ଆଦିକର” ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି | ସମସ୍ତ ଓଡିଶା ଲୋକ ନୀଲଖୀ ପାଟ୍ରା ଅଭିନୟକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ତେବେ ମଝିରେ ସିନ୍ଦୂର ର ଅଧିକାର ଅଭିନେତା ଆରବ ଓ ଇତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ କଥା ଶୁଣାଯାଇଥିଲା , କିନ୍ତୁ ପରେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରେଅଫ ହୋଇଯାଇଥିଲା , କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ଏହି ସିରିଏଲ ର ନାମ ହେଉଛି “ନିମନ୍ତ୍ରଣ “, ପୂର୍ବ ସିରିଏଲରେ

ଇତି ଏଵଂ ଆରବଙ୍କ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରି କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ଦର୍ଶକ , କିନ୍ତୁ ଇତି ଏହି ସିରିଏଲକୁ ଛାଡିବା ପରେ ଇତିଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ବହୁତ ମନ ଦୁଃଖ କରିଥିଲେ , ଇତି ଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଥିବାରୁ ସେ ଏହି ସିରିଏଲ ଛାଡିଵାର ସୂଚନା ମିଳିଛି , କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ସୂଚନା ମିଳୁଛି ଯେ ଇତି ଓ ଆରବଙ୍କ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହା ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର , ଏହି ସିରିଏଲର ନାମ ହେଉଛି ନିମନ୍ତ୍ରଣ ,

ଏହି ସିରିଏଲରେ ପୁଣି ଥରେ ଇତି ଓ ଆରବଙ୍କ ଲଭ୍ ରୋମାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି , ତେବେ ଏହାର ସୁଟିଂ ଖୁଵ ଜୋର ସୋରରେ ଚାଲୁଅଛି , ତେବେ ଆପଣମାନେ ନୂଆ ଧାରାବାହିକରେ ଇତି ଓ ଆରବଙ୍କ ଲଭ୍ ରୋମାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ କେତେ ଇଛା ରଖିଛନ୍ତି ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *