3

ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହାସଂଯୋଗ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏହି ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୨୨ ରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ଘଟଣା ହେବ! ଜାଣନ୍ତୁ ମାସିକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ | ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୨୨ ର ଆରମ୍ଭ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର | ଚୈତ୍ର ନବରାତ୍ରୀ ମାସର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଏବଂ ଏହି ଦିନଠାରୁ ହିନ୍ଦୁ ନୂତନ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ସମସ୍ତ ୯ ଟି ଗ୍ରହ ଚିହ୍ନ ଏହି ମାସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ | ମୋଟ ଉପରେ ଏହି 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଏହି ମାସ କିପରି ହେବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,

ମେଷ: ପାଞ୍ଚଟି ୱାଣ୍ଡ୍ କାର୍ଡ ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ ଏବଂ ତୁମର କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ପରିବାରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବଢାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ଜଟିଳତା ହେତୁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଏହି ମାସରେ ଆଖି, ନାକ, କାନ କିମ୍ବା ଗଳା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବ ତା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମାଁ ଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ବୃଷ: ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ କାର୍ଡ ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ମାସର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଲାଭ ହେତୁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମାସ ଶେଷରେ ପିଟା ଦୋସା କାରଣରୁ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

rasi4
ମିଥୁନ: ଏହି ମାସରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ବୋଲି ସେଭେନ୍ ଅଫ୍ ୱାଣ୍ଡସ୍ କାର୍ଡ ସୂଚିତ କରୁଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ରହିବ , ବିବାଦ ଇତ୍ୟାଦି କାରଣରୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ବିଶେଷକରି ଦ୍ୱିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ମାସରେ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି ମାସରେ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କୁ ପୂଜା କର ଏବଂ ମଖାନେ ଖାଅ |

କର୍କଟ: ସମ୍ରାଟ କାର୍ଡ ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ମାସର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଶାଶୁଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ନ ଦେବା ହେତୁ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ : ନଅଟି ପେଣ୍ଟାକଲେସ୍ କାର୍ଡ ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତି ସହିତ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀର ବିଶେଷ ସମର୍ଥନ ସହିତ ତୁମେ ପରିବାରରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସୁଖ ଆଣିବ | ଏହି ମାସରେ ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଏହି ମାସ ବହୁତ ଭଲ |

କନ୍ୟା : ସାତୋଟି ପେଣ୍ଟାକଲେସ୍ କାର୍ଡ ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଧୈର୍ଯ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ବିରକ୍ତି ହେତୁ ପରିବାରରେ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ପରିବେଶ ରହିବ | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

rasi1
ତୁଳା : ଦଶଟି ପେଣ୍ଟାକଲେସ୍ କାର୍ଡ ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ତୁମେ ଭଲ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ପାଇବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ପୂର୍ବ ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ, ଯେତେବେଳେ କି ଏହି ମାସ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବି ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଏହି ମାସ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ବିଛା: ପାଞ୍ଚଟି ପେଣ୍ଟାକଲେସ୍ କାର୍ଡ ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ଯଦି ତୁମେ ପୁରୁଣା ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ରଖି ବିରକ୍ତ ରୁହ, ତେବେ କିଛି ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆସି ସେହି ଦୁଃଖକୁ ସତେଜ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏହି ମାସରେ କାର୍ଯ୍ୟ-ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ମାଇଗ୍ରେନ ଏବଂ ହୃଦରୋଗ ପାଇଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : କିଙ୍ଗ ଅଫ୍ ସୋଡ କାର୍ଡ ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଆସିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଶିଖରରେ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କୈାଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ |

dhanu
ମକର ରାଶି: ନାଇଟ୍ ଅଫ୍ ସୋଡ କାର୍ଡ ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ଅଧିକ ଚାଲିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ବ ସହିତ, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ତୁମର ଧୈର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର କରିପାରେ | ପରିବାରରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖର ଅଭାବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ହେରୋଫାଣ୍ଟେ କାର୍ଡ ସୂଚାଉଛି ଯେ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏହି ମାସ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଟେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଛାତ୍ର କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ଏବଂ ସଫଳତା ସମ୍ଭବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ନୀରବତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଶକ୍ତି କାର୍ଡ ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏହି ମାସରେ ତୁମେ ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଚତୁରତା ହେତୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବିବେକ ଶୁଣି ଏହି ମାସରେ ଚାଲିବା ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *