rasi

୫ ଏପ୍ରିଲ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଭଲ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମର ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ଯାଇଛି ତେବେ ଏହା ଫେରସ୍ତ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ତୁମର ଅପାରଗତା ଉପରେ ଏକ ଚେକ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷ ପ୍ରୟାସ ସହିତ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସୁସଜ୍ଜିତ ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରନ୍ତି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ on ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ସମୟ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ| ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ମନ ଆଦୌ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ପ୍ରଗତି ହାସଲ ହୋଇପାରିବ, ତେଣୁ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆଖପାଖ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାମରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଦୂରତା ରଖ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ, ଏହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଠିକ୍ ଦେଖାଯାଉଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ପାଇବେ | କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ମନର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ କାରଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଶେଷ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯତ୍ନର ସହ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ ରଖନ୍ତୁ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *