8

ତୁମର ଦିନ କିପରି ହେବ ଜାଣ ତୁମର ରାଶି କ’ଣ କହୁଛି ଜାଣନ୍ତୁ।

RASIPHALA

ଆଜିର ତାରିଖ ଏବଂ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଆଣିଛି, ଆମର ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯାଏ।ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଦିନ ବିତାଇବେ। ଯଦି ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଆଜି ସଫଳ ହୁଏ, ତେବେ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପ୍ରବାହ ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ, ଆପଣ ଦିନସାରା ଖୁସି ହେବେ । ବୃଷ: ଆଜି ଆପଣ ଦିନଟିକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବିତାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଦିନସାରା ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିବେ ।

ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ନହେବା ହେତୁ, ସୀମିତ ସମ୍ବଳ ସହିତ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ। ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ଆଜି, ଦୃଶ୍ୟମାନତା ପମ୍ପ ପାଇଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ ଦିନର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ମଜା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ବିତାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବ ନାହିଁ, ତଥାପି ଆଜି ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ମିଳିବ। କର୍କଟ: ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ଘଟିବ।

rasi4

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଅଣଦେଖା ହୋଇପାରେ। ସିଂହ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ। ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ଆଜି ଅସୁବିଧାଜନକ ହେବ। ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ସମଗ୍ର ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। କନ୍ୟା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କମ୍ ସମୟ ଦେବ, ତଥାପି ଆପଣ ଦେଉଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଅର୍ଜନ କରିପାରିବେ, ଅର୍ଥର ପ୍ରବାହ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଘଟିବ।

ତୁଳା ଆଜି, ଦିନର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆଶା ବିରୁଦ୍ଧରେ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କାରଣରୁ, ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ, ଆଜି କାହାଠାରୁ କୌଣସି ଭରସା ରଖ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ବିଛା ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ। ମୌସୁମୀ ରୋଗର ଆରମ୍ଭ ହେତୁ ଶରୀର ଆରାମଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

rasi1

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ବି ମନରେ ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଦେବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ। ଭୁଲ ଆଚରଣ କିମ୍ବା ଆଚରଣ ହେତୁ, ଘର କିମ୍ବା ସମାଜରେ ଥିବା ଚିତ୍ର ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ମକର ରାଶି ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ହେବ। ଆଜି ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାବେଳେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭର କାରବାର ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସମାନ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ: ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ କିଛି କରିବାର ଦିନ ହେବ ନାହିଁ, ତଥାପି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ସମୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର ସମୟ ହେବ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ସର୍ବତ୍ର ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ। ମୀନ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହେବ। ଦିନ ଆରମ୍ଭରେ, କିଛି ଭୁଲ୍ ହେବାର ଅନୁଭବ ହେବ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିପରୀତ ଆଚରଣ ହେତୁ ମନ ଦୁଖିତ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *