8

ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଏହି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ କରନ୍ତୁ ।

NEWS

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ନିଜ କାମ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୁଏ ନାହିଁ। ଏବଂ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି। ଏହା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନକୁ ଦୁଖଦାୟକ କରିଥାଏ।

କାରଣ ଟଙ୍କା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉପକରଣ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ। ସେ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ସେ ସାମଗ୍ରୀକ ସୁଖ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଧ୍ୟ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କ କାହାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କେତେକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ,

laxmi

ଜୀବନରେ ଏହା ଧନୀ ହେବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ନାହିଁ।11 ଟି କଳା କମ୍ବଳ ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମାଧ୍ୟମରେ, ବର୍ଷର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ। ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ନାଲି କପଡ଼ାରେ ସିନ୍ଦୁର ଗୁଡ଼ାଇ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ। ଏହା ଫଳରେ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ। କିଛି ନୋଟରେ ଚନ୍ଦନ ଅତର ମିଶ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଟ୍ରେଜେରୀରେ ରଖନ୍ତୁ ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ଟଙ୍କାର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ।

milk

ରାତିରେ ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ କ୍ଷୀର ଦେବା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ସକାଳୁ ଉଠିବା ପରେ ଏହାକୁ ଆକାସିଆ ଗଛରେ ରଖନ୍ତୁ, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟଟି ଅତି କମରେ ଚାରିରୁ 41 ଦିନ ହେବା ଉଚିତ୍। ପୁରା ନଡ଼ିଆକୁ ପୂଜା କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଭାବରେ ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଏକ ନାଲି କପଡ଼ାରେ ଗୁଡ଼ାଇ

ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନର ଭଣ୍ଡାରରେ ରଖନ୍ତୁ। ସାତଟି ମୟୂର ପକ୍ଷୀ ନିଅ ଏବଂ ସେଥିରେ ଗୋଲାପୀ ସୁଗନ୍ଧିତ ଜିନିଷ ରଖ ଏବଂ ଏହାକୁ ଏକ ରେଶମ କପଡ଼ାରେ ବାନ୍ଧି ରଖ ଏବଂ ଯେଉଁଠାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଏ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ରଖ ଘରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ। ସକାଳେ ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ ସମୟରେ ଯେକୌଣସି ମନ୍ଦିରରେ ତିନୋଟି ଝାଡୁ ରଖ କିନ୍ତୁ ପଛକୁ ଦେଖ ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *