rasi

୧୧ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ କିମ୍ବା ଘରର ମୁଖ୍ୟ ସହାୟତା ପାଇବେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟକୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଆଜି କାମ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଉଛି | ତେଣୁ, ଏକ ଚିନ୍ତିତ ରଣନୀତି ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣ ହଠାତ୍ ସାକ୍ଷାତ କରି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଜାରି ରଖିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟର ସୁଯୋଗ ହାସଲ କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଳସୁଆତା ଜିତିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଏପରି କିଛି ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ନାହିଁ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ତୁମ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କର ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋଭାବ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଭିତରର ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଆଜି ତୁମର ଉଦାର ମନୋଭାବ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କୌଣସି ଯୋଜନା କିମ୍ବା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ସେହି ପ୍ରକଳ୍ପର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ଜାଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ପତି ସହଯୋଗୀ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ପାରିବାରିକ ବିବାଦରେ ସିଧାସଳଖ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଶୁଭକାମନା ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବୈବାହିକ ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ରହିପାରେ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଅଧିକ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆପଣ କିଛି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଚିନ୍ତା ଉପୁଜିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ସମାଜରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ, କିନ୍ତୁ ନିରର୍ଥକ ବିବାଦରେ ଫସି ରହିପାରେ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅନେକ ଦିନ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ, ସେ ଆରାମ ପାଇବେ | ଆଜି ଆମେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଅଫିସ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମୁଦାୟ ଅଛି | କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ତୁମର ଭଲ ଦକ୍ଷତା ରହିବ | ଏହି କାରଣରୁ ତୁମେ ତୁମର ଦାୟିତ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ ସହିତ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ, ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏହି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ଅଧିକ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି :ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଛୋଟ ସ୍ପଟ୍ ଥାଇପାରେ | ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଫଳରେ ଘରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଅଭିଳାଷ ଘର ବାହାରେ ଥିବା ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲଭମେଟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି କାରଣରୁ, କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଦୃଢ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସହିତ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଶବ୍ଦକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରଖିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ଏକ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥାଅ ତେବେ ତୁମେ ମିଠା ଏବଂ ଖଟା ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କିଛି ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି | ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ବଢିବ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ କର ନାହିଁ | ଯାହାକି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ମଜବୁତ କରେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହା ହଠାତ୍ ସମାଧାନ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଦିନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *