8

ଶନି ନିଜର ନିଷ୍ଠୁର ଦୃଶ୍ୟ ପକାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାନ୍ତି ।

NEWS

ଅନେକ ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ଶନୀଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀ କିମ୍ବା ଧାୟାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି। ସାଡେ ସତୀ କିମ୍ବା ଧାୟା ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କର ଯଦି କର୍ମ ଖରାପ ହୁଏ ତେବେ ଶନୀଙ୍କ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ। ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ନିଷ୍ଠୁର ଗ୍ରହ, ଯାହାର ପ୍ରଭାବରୁ କେହି ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ। ଯଦି ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ,

ତେବେ ଆପଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରି ଶନିଙ୍କ ଅପ୍ରୀତିକର ପ୍ରଭାବରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଉପାୟ ବିଷୟରେ। ଶନିଙ୍କର ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବର ଲକ୍ଷଣ ଶନିଙ୍କ ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଘର ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ କିମ୍ବା ଘରର ପଶ୍ଚିମ ଭାଗ ଅନେକ ଥର ପଡେ।

sanii

ସେହି ସମୟରେ, ଶନିଙ୍କ ଅପାରଗ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ, ଅତ୍ୟଧିକ ଋଣ କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଝଗଡା ହେତୁ ଘର ବିକ୍ରି ହୋଇଯାଏ। ଶରୀରର ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକରେ ଥିବା କେଶ ଶୀଘ୍ର ଖସିଯାଏ। ନଖ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଏ। ଘରେ ହଠାତ୍ ନିଆଁ ଲାଗିପାରେ। ଧନ, ସମ୍ପତ୍ତି ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ ଅକାଳ

sanii

ଦାନ୍ତ ଏବଂ ଆଖିର ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖାଯାଏ ଶନୀଙ୍କ ଖରାପ ପ୍ରଭାବକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଏହିସବୁ କରନ୍ତୁ ସର୍ବଦା ଦାନ୍ତକୁ ସଫା ରଖନ୍ତୁ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମିଥ୍ୟା କଥାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ମଦ୍ୟପାନ କରନ୍ତି,

ତେବେ ପିଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ। ଜୁଆ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆଗ୍ରହର ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ବାପା ଏବଂ ପୁଅକୁ କେବେ ଅସମ୍ମାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ।ନାସ୍ତିକ ହୁଅ ନାହିଁ ସର୍ବଦା ମୁଣ୍ଡ ଆଚ୍ଛାଦନ କରି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ। ଶନିଙ୍କ ଖରାପ ପ୍ରଭାବକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତିକାର। ପ୍ରତିଦିନ ହନୁମାନ ଚାଲିସା ପଢ଼ନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *