2

ମଙ୍ଗଳ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ରହିବ ପ୍ରଭାବ ।

RASIPHALA

ଧାର୍ମିକ ଗ୍ରନ୍ଥଗୁଡ଼ିକରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ପୃଥିବୀର ପୁତ୍ର କୁହାଯାଏ, ଅର୍ଥାତ୍ ପୃଥିବୀରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର କମାଣ୍ଡର କୁହାଯାଏ। ସମ୍ପ୍ରତି, ଏହି ଗ୍ରହ ଏହାର ରାଶି କୁ ଧନୁ ରାଶିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି। ଏହି ଗ୍ରହ 26 ଫେବୃଆରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିରେ ରହିବ। ଏହା ପରେ ଏହି ଗ୍ରହ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ଚିହ୍ନ ମେଷ ଏବଂ ବିଛାର ପ୍ରଭୁ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟନ୍ତି।

ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ, ପ୍ରାକୃତିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ସହିତ ଜଡିତ ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ। ଧନୁ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ସହିତ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଦେଖାଯିବ। ଏପରି କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଧନୁ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା। ସେହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତୁ। ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଧନୁ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟବାନ କରିବ।

rasi4
କ୍ୟାରିଅରରେ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥର ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବିପୁଳ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କ୍ୟାରିଅର୍ କରିବାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଦ୍ଵିତୀୟରେ ମିଥୁନ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

rasi1
କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନରୁ ଆହୁରି ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ। ମିଥୁନ ର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛି ବୁଧବାର, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତୃତୀୟରେ ସିଂହ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ସିଂହ ରାଶିର

ସଙ୍କେତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଚର୍ତୁଥରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ମୀନ ରାଶିର ସଙ୍କେତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ। ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାରେ ଲୋକଙ୍କୁ ମୀନର ସଙ୍କେତ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ମୀନର ପ୍ରଭୁ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ହେତୁ ମୀନ ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *