rasi

୧୮ ଏପ୍ରିଲ ସୋମବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ନିଜକୁ ଠିକ୍ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ନିରନ୍ତର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ରହିବ | ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହାର ଚତୁରତାର ଶିକାର ହୋଇପାରିବ | କିଛି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ମନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ଫେରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାନ୍ତୁ, ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଭଲରେ ରହିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପଥରେ ଚାଲିବେ | ମନରେ କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଏକ ପ୍ରବଳ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଥରରେ ଗୋଟିଏ କାମ କର ଏବଂ କେବଳ ଛୋଟ ପଦକ୍ଷେପ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କର | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ଦେବ | ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀ, ପଡ଼ୋଶୀ ଇତ୍ୟାଦି ଠାରୁ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାର ଚିନ୍ତାରେ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇପାରିବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ଧାରଣା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଭାବପ୍ରବଣତା ଏବଂ ଯୌନତା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିରେ ଅଧିକ ରହିବ | ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ବିଶ୍ରାମ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ପୁନର୍ବାର ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ପ୍ରେମ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଜଣେ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କିମ୍ବା ମାନସିକ ଟେନସନ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରେ | ଯଦି ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭୁଲ୍ ହେଉଛି, ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନରେ ଭୟ ରହିବ | ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ହନୁମାନ ଜିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆପଣ ହଠାତ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ହଠାତ୍ କିଛି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ | ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଆପଣ ଭାବୁଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ସଂଗୀତ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତିର ଅନେକ ନୂତନ ଉପାୟ ଦେଖିବେ | ଆଜି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଅସୁବିଧାଜନକ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ବିଶ୍ୱସନୀୟତାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତତ୍ପରତା ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି | ପଦୋନ୍ନତିର ରାଶି ଚାକିରୀ ପାଇଁ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଭବିଷ୍ୟତର ଲାଭ ଦେବ | ପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ସୁଗମ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କ୍ଷତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ଆଜି ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜିନିଷ ପାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ତୁମର ଆଚରଣ ଅଧିକ ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ | ତୁମ ପ୍ରତି ଇର୍ଷା କରୁଥିବା କିମ୍ବା ତୁମର କୃତିତ୍ୱ ତୁମକୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ନାହିଁ | ଆପଣ ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅନ୍ୟର ଉତ୍ସାହ ଦେଖି ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ସଫଳତା ପାଇବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ | ସମୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବ, ଘର ସଜାଇବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାର ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରିବ | ଆମେ କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ରଣନୀତି କରିବୁ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ବଢେଇବ | ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଯେତେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଆପତ୍ତି କରେ, ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ନିରାଶ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସହଭାଗୀ ସମର୍ଥନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାରୁ ଆରାମ ପାଇବ | ଆଜି, ଆମେ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବୁ | ଆପଣ ଆଜି ସାହିତ୍ୟ ଲେଖା ଏବଂ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ତୀବ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ | ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଭାବପ୍ରବଣତାର ଅଭାବ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାହାର ଶବ୍ଦ କିମ୍ବା ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ନିଜକୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *